את הטיפולים הטובים ביותר עבור whiteheads על הפנים

סקירה כללית

Whiteheads הם נגעים אקנה מלאים מלאים. למרות שתופעות אלה מכוערות, הן שכיחות למדי, והן עלולות להשפיע על אנשים בגיל העשרה ועד לבגרותם. Whiteheads לא יכול להיות קשה לטיפול כמו צורות חמורות של אקנה, המכונה אקנה פיברוזיס, ויש הרבה מעל לדלפק מוצרים מרשם שניתן להשתמש בהם כדי לטפל whiteheads. מציאת התרופה “הטובה ביותר” עשויה לכלול הרבה ניסוי וטעייה, והיא תלויה במידה רבה במצב העור שלך.

אפשרויות ללא מרשם

התלקחויות מתונות של Whitehead יכולות להיות מטופלות עם תרופות ללא מרשם. חמצן Benzoyl וחומצה סליצילית הם בין הסעד הפופולרי ביותר ויעיל אתה יכול למצוא מעל לדלפק. Benzoyl חמצן עובד על ידי הרג חיידקים המוביל whiteheads, ואילו חומצה סליצילית מסייע לעור לשפוך תאים מתים שיכולים לסתום את הנקבוביות. לדברי האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה (AAD), טיפולים אלה עשויים לדרוש ארבעה עד שמונה שבועות לפני שיפור הוא הבחין. בנוסף, כדי להמשיך לראות תוצאות, המוצר צריך לשמש באופן שגרתי.

תרופות מרשם

כמה תרופות מרשם יעילים יותר עבור אקנה חמור (ציסטיק), והם לא מתאימים whiteheads. רטינואידים, לעומת זאת, יכול לשמש לטיפול צורות שונות של אקנה, כולל blackheads ו whiteheads. זה נגזרת של ויטמין A עובד על ידי unclogging pores ומניעת blackheads ו whiteheads מ להרכיב. על פי AAD, רטינואידים נחשבים אבן הפינה לטיפול באקנה. יתרונות הבונוס כוללים ירידה בקמטים, מה שהופך את העור להופיע בריא יותר וצעיר.

טיפוח העור טוב

טיפול Whiteheads דורש גם תרופות טיפול נאות של העור. לדברי AAD, popping ו סחרחורת סחוט יכול להחמיר את המצב. Poking ו picking שלך whiteheads יכול להפוך את acne האחרון יותר ויכול להוביל צלקות קבוע. לטפל טוב בעור שלך על ידי שטיפה בעדינות, הימנעות מקרצף חריף קרצוף נמרץ, אשר יכול לגרות את העור ולהוביל breakouts יותר.