את המקורות הטובים ביותר של חלבון עבור אישה בהריון

סקירה כללית

חלבון חיוני במהלך ההריון כדי לתמוך בפיתוח של התפתחות תאים עוברית, התפתחות המוח ואת ייצור הדם. בעוד חלבון חשוב עבור כל הנשים ההרות, צמחונים ונשים שצרכו בשר קטן צריך לשים לב היטב לצריכת חלבון על מנת להשלים חלבון נגזר אחרת ממקורות בעלי חיים. האגודה האמריקאית להריון ממליצה על שתי מנות חלבון או יותר ביום, המשלבת סך של 75-100 גרם במהלך ההריון, אשר יכול להיות מסופק ממגוון של מזונות.

בשר ועוף

בשר אדום ועוף הם מקורות חלבון המציעים מגוון דיאטה הריון בריא. מבושלים לחלוטין בשר אדום רזה, כגון סטייק המבורגר הקרקע הם נמוכים בשומן בעוד עוף, הודו, בשר חזיר כבש להציע חלבון מספיק גם כן. 2-3 גרם של בשר אדום מבושל או עוף כולל מנה אחת של חלבון.

קטניות

שעועית עשירים בחומצות האמינו וחלבון הדרוש לייצור תאים עוברית, וניתן לשלבם עם מזונות עשירים בחלבונים אחרים כדי להוסיף מגוון תזונתי. חצי כוס של שעועית מבושלת, שעועית, שעועית שחורה, אפונה או סוגים אחרים של קטניות לספק מנה אחת של חלבון מועיל. מעורבב עם סלטים, בשרים ובמרקים, קטניות יכול להיות מצרך חלבון וגם להחליף בשר מנות אם תרצה.

אֱגוֹזִים

בשרים אגוזים הם עשירים בחלבונים ולפעול כמו חטיף מהיר, או יכול להיות משולב עם מזונות אחרים כדי להוסיף דחיפה של חלבון. שקדים, אגוזי מלך ובוטנים מציעים חלבון ב 1/3 כוס המשרתים, ואילו 2 כפות חמאת בוטנים שווה חלבון אחד המשרתים. אגוזים ניתן להוסיף סלטים, חמאת בוטנים לחם מחיטה מלאה לתזונה נוספת ומגוון.

מַחלָבָה

חלבון עשיר מוצרי חלב לבוא במגוון של צורות כגון חלב, יוגורט, גבינה וביצים. מוצרי חלב אשר מבוצר עם חומצות שומן אומגה -3 זמינים גם, אשר מציעים תוספת תזונה לעובר צמיחה ופיתוח, כמו גם חלבון.

טופו ומוצרים אחרים המבוססים על סויה הם מקורות טובים לחלבון, כמו גם. טופו הוא תכליתי וניתן להשתמש בו במגוון דרכים להוסיף חלבון לתזונה הריון, כגון סלטים, מרקים כמו entrée. חצי כוס טופו שווה מנה אחת. בנוסף, מוצרים מבוססי סויה כמו אטריות סויה ו edamame הן אפשרויות קול.

טופו וסויה

תוספי חלבון זמינים בצורה נוזלית, כגון Over-the-counter המותג להבטיח, אשר יכול לעזור לשפר את התזונה חלבון בעת ​​הצורך במהלך ההריון. נשים אשר חווים בחילות בוקר או תנאים עיכול אחרים המרתיעים הרגלי אכילה נורמליים עשויים לשקול שימוש בתוספי תזונה. עם זאת, תוספי משמשים הטובה ביותר תחת הייעצות של רופא כדי להבטיח את התוספת הנכונה, עם כמות נאותה של חלבון, משמש.

תוספי חלבון