את השלבים של שיער ארוך גדל

סקירה כללית

לגדל את השיער שלך יכול להיות תהליך מתסכל וארוך, אם אתה צומח לחתוך קצר מאוד או במטרה לגדל את המנעולים שלך באורכים קיצוניים. טיפוח השיער החכם, כולל trims רגיל, הוא חיוני בעוד השיער שלך גדל כדי למנוע נזק ולאפשר השיער שלך להיראות במיטבו. נהל את השיער שלך גוברת, כולל סגנון, על ידי להיות מודעים לשלבים של צמיחה שיער ארוך.

שיער עד הכתפיים

אם אתה הולך וגדל השיער שלך מתוך תסרוקת קצרה, אתה יכול לנשום לרווחה כאשר הוא מגיע הכתפיים שלך. לקצץ יכול לעזור לתת אורך הכתף שלך אורך הצורה, בין אם אתה בוחר לחתוך בוטה או שכבות. סטייליסטית ומומחה שיער ארוך ג’ורג ‘מייקל מתייחס אורך זה כמו להעיף. שיער אורך הכתף ניתן לשים לתוך זנב סוס או צ ‘ינג פשוט או טוויסט צרפתית, ומאפשר לך אפשרויות עיצוב יותר. בחר אביזרים לשיער כי לא לקרוע או לקרוע את השיער, בחירה של סיכות בובי מסורתי ללא מחזיקים, ללא מתכת, מחזיקי זנב סוס, ממליץ LongLocks.com.

אורך רצועת החזייה

כאשר השיער שלך מגיע רצועת החזייה שלך, זה סוף סוף נראה ארוך. השיער שלך יכול להיות מרובד או לחתוך קהה, אבל זה עדיין צריך להיות trimmed באופן קבוע לבריאות טובה. בקר סטייליסטית מהימן או לגזור את הקצוות שלך לפצל עם שיער טוב גזירה מספריים, מציע LongLocks.com. לאבטח את השיער באמצע אמצע הגב לצמות או לחמניות, ולהתנסות עם מקלות שיער או מזלגות. לבש את השיער שלך ככל האפשר כדי להגן עליו מפני שפשוף נגד כיסאות ומשטחים אחרים. ייתכן שתרצה לצמות את השיער באופן רופף בלילה לישון על ציפית סאטן כדי להפחית את סבך.

אורך מותניים

לאחר השיער הארוך שלך מגיע למותניים שלך, אתה צריך להיות מנוסה במגוון של לחמניה וסגנונות הצמה. בלויה, שיער באורך המותניים יכול להדגיש את קו המותניים שלך. אתה עלול למצוא את השיער שלך מקבל בדרך כאשר משוחרר, וכן לבחור לשמור את זה ככל האפשר. תוכנית לשטוף את השיער שלך בתדירות נמוכה יותר באורך זה, ולשקול הוספת טיפולי שמן לחות משטר טיפוח השיער שלך לשמור אותו רך ומבריק, מציע LongLocks.com. להיות אובייקטיבי על בריאותם ומצבם של הקצוות של השיער שלך קצוות מפוצלים לקצץ לפי הצורך. שקול לשאול את מעצב אופנה מהירה עבור זמירה הדרכה, או לקצץ בוטה לחתוך שיער ישר אם אתה רוצה לשמור על הסגנון שלך, ממליץ תסרוקת אתר Finder שיער.

היפ, עצם זנב וקלאסי

שיער באורך הירך מגיע לעצמות הירכיים, בעוד אורך הזנב פוגש את עצם הזנב. אורך השיער הקלאסי ארוך מספיק כדי לשבת עליו, מכסה את הישבן בעמידה, על פי סטייליסט השיער הארוך ג’ורג ‘מייקל. כאשר השיער מגיע הירכיים שלך, זה לא רק דורש טיפול מיוחד שיער, אלא גם טיפול נוסף בחיי היומיום. הימנע יושב על השיער שלך, ולהזיז אותו מהדרך כאשר אתה מתכופף. אם השיער שלך למטה, להיזהר לשמור על נקייה וללא נזק. חפש למעלה תסרוקות כי התפשט על חלק גדול של הראש שלך כדי לפזר את המשקל של השיער הכבד שלך. רוב האנשים יגיעו אורך מסוף, או נקודה שבה השיער שלהם יגדל עוד, בשלב כלשהו אורך המותניים בעבר. אקסטרים אורכים, כולל ירך, ברך או עגל אינם ריאלי עבור אנשים רבים.