את התרגילים הטובים ביותר כדי לאבד סנטימטרים סביב המותניים

סקירה כללית

כאשר יוצאים לקצץ את המותניים, אנשים רבים הולכים על דיאטה. בעוד ירידה במשקל היא גורם, כדי להפחית את גודל המותניים שלך דורש פעילות גופנית. לאבד קילוגרמים סנטימטרים הוא אתגר שלוקח עבודה קשה ומסירות, אבל היא לא מטרה unachievable. כדי למקד את המותניים ולקבל את היתרונות המירביים, חשוב לדעת מה התרגילים הם היעילים ביותר לעזור לך לאבד סנטימטרים.

תרגיל אירובי

תרגיל אירובי הוא מרכיב מפתח כאשר עובדים על לאבד סנטימטרים מן המותניים. Twists, bends, crunches ועוד תרגילי הליבה הם נהדר על הידוק ו גוון המותניים, אבל שום דבר לא לוקח את סנטימטרים כמו אירובי. כאשר הגוף האנושי שורף שומן, זה מושך מכל תאי השומן שלך. זה בלתי אפשרי “נקודה להפחית” באזור בעיה מסוימת. ריצה, רכיבה על אופניים, חתירה ושחייה הם אימונים אירובי גדול, אבל כל דבר שמביא את קצב הלב שלך עד שיעור היעד של לפחות 20 דקות יעשה את הטריק.

סייד בנדס

בנוסף לאימונים אירוביים, משטר של מותניים להרזיה תרגילים להדק את הטון המותניים כמו שאתה מאבד קילוגרמים סנטימטרים. אחד התרגילים הטובים ביותר כדי רזה המותניים הוא עיקול בצד. לעמוד עם הרגליים ברוחב הכתפיים בנפרד, ואת הברכיים כפופות מעט. הנח יד אחת על המותן, והחזק משקולת או משקולת חופשית בשנייה. להתכופף בצד, לתת את היד עם המשקל להגיע אל הרצפה. היזהר לא להעביר את הירכיים כך המותניים שלך הוא מקבל את האימון. לעשות 20 עד 30 חזרות ואז לעבור הצדדים.

התרסקות אופניים

כפיפות בטן בעת ​​ובעונה אחת לכרסם את הבטן בעת ​​להאריך את הרגליים. שכב על הרצפה כשידיך מאחורי ראשך וברכיך כפופות, כאילו מתכוננות למחנק קבוע. להרים את הרגליים לתוך עמדת “שולחן העליון”, עם הברכיים כפופות שלך השוקיים במקביל לרצפה. כאשר אתה מרים את החלק העליון של הגוף כדי להשלים את המחנק, לסובב את המותניים ולהביא את המרפק לכיוון הברך הנגדית. להאריך את הרגל השנייה ישר כמו שאתה נוגע מרפק ההפך הברך זה לזה. טוויסט בחזרה למרכז ולהביא את הרגל בחזרה למצב המקורי שלה, ואז לחזור על הצד השני. לעשות 20 עד 30 חזרות.

מותן כפיפות

כאבי בטן מותניים עבודה שרירי הבטן שלך שרירי הצד, או obliques. התחילו לשכב על הרצפה כאילו התכוננו לקיצוץ רגיל, כשידיכם מאחורי הראש והברכיים כפופות. לכופף את המותניים, לשמור את הכתפיים שטוח על הרצפה. אפשרו לרגליים ליפול לצד אחד, עם רגל אחת מונחת על הקרקע והרגל השנייה על העליונה. כדי לעבוד את השרירים, לשמור על הגוף העליון ישר, ולבצע מחנק. לאחר 20 עד 30 חזרות, להעביר את הרגליים בחזרה למרכז, ולאחר מכן לצד השני של הגוף לחזור על התרגיל.

תרגיל נוסף המשמש לחזק את שרירי הבטן ואת אלכסוני הוא טוויסט המותניים. שכב על הרצפה עם הברכיים בתנוחת שולחן וכפות הידיים שלך על הרצפה. שמירה על הגוף העליון ישר, לאט לאט את הרגליים לצד אחד, שמירה על מצב הברך כפוף. להוריד את הרגליים רחוק ככל האפשר מבלי לגעת ברצפה או לסובב את המותניים. עצור לרגע, ואז לאט לאט להרים את הרגליים בחזרה למיקום שולחן למעלה. עצור לרגע, וחזור על הצד השני. לעשות 20 עד 30 חזרות.

טוויסט מותניים