למעלה 10 תוספי מערכת החיסון

סקירה כללית

המערכת החיסונית של הגוף נשחקת כל יום על ידי מתח שנגרם על ידי מספר גורמים: זיהום באוויר או מים, לחץ בעבודה ובבית, כספים, הורים מזדקנים, התחממות כדור הארץ או מצב ענייני העולם. ההפצצה המתמדת לחסינות מפירה את ההגנות במהירות, אלא אם כן אכילה בריאה, פעילות גופנית סדירה והרבה שעות שינה משולבות כבר ביממה בת 24 שעות. את הגנות של הגוף צריך גיבוי, וזה המקום שבו ספקים לבוא.

אסטרגלוס

צמח אגרסיבי, שעובד עם המערכת החיסונית העמוקה ברמה התאית, מתגאה יותר מ -1,000 שנות היסטוריה של הגנה על הגוף מפני פגיעה ברדיקלים חופשיים הנעים במחזור הדם, על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד (UMM) . באופן מסורתי, חברי משקי בית סיניים שותים עירוי אסטגלוס חם מדי יום במהלך החורף, כאשר מערכת החיסון זקוקה להגנה נוספת.

אכינצאה

פרחים חרוט סגול לגדול ברחבי ארצות הברית. תוסף חזק זה מגרה את ייצור תאי הדם הלבנים, התאים האחראים לחסינות, מדווחת פיליס א ‘באלאץ’, CNC בספרה “מרשמים לריפוי תזונתי”.

שׁוּם

עוד תוספת ריפוי עתיקה, השום שתחילתה בימי המצרים. השום תומך במערכת הלב וכלי הדם בריא ומקטין את הסיכון למחלות לב, על פי UMM.

ויטמין

חשוב לבריאות העין, ויטמין A של חומרים נוגדי חמצון גם להגן על הגוף מפני סוגים רבים של סרטן ותומך את המערכת החיסונית של אלה שמקבלים טיפול הקרנות לסרטן. Balch מדינות ויטמין A מאט את תהליך ההזדקנות, אשר מסייע לגוף לשמור על חסינות חזקה.

ויטמין B שומרת על עצבים בריאים אשר בתורם שומר על העצבים השדרה ועל גולגולתי תפקוד ברמה אופטימלית. המערכת החיסונית סובלת פגיעה חמורה אם העצבים אינם מסוגלים לחוש את ההתקפה והמוח או חוט השדרה אינם יכולים להגיב כדי לומר לגוף להגן על עצמו.

ויטמין C מסייע בייצור של חלבון אימונולוגי, אינטרפרון, כמו גם הורמונים נוגדי לחץ. ויטמין C נקשר עם מתכות רעילות ומונע התערבות שלהם עם התהליכים של הגוף.

למעשה תרכובת של שמונה חומרים נוגדי חמצון, ויטמין E של תכונות נוגדות חמצון חזקים להפוך אותו תחנת כוח של מערכת החיסון תמיכה. בין אם זה נלחם סרטן או תיקון עצבים, יכולתו של ויטמין E להרוס רדיקלים חופשיים להגן על התאים עושה את זה מערכת חיסונית חשובה ברית.

בהתחשב בקרבה קרובה לויטמין E, קואנזים Q10 מגרה את המערכת החיסונית באמצעות תמיכתה באנרגיה התא ובמחזור הדם. הרפואה היפנית כוללת אותו בטיפול באי ספיקת לב מוגברת, קובע Balch.

אחד המערכת החיסונית התומכת בחלבונים ובוודאי חומצת האמינו השופעת ביותר בגוף, גלוטמין, מסייעת בבניית תאים בריאים המסוגלים לעמוד בפני התקפות של וירוסים וחיידקים.

עוד נוגדי חמצון אשר מגן על הגוף מפני רדיקלים חופשיים, אבץ גם מסייע להגביר את ספיגת ויטמין A ומסייע בשמירה על רמה נאותה של ויטמין E בדם, קובע Balch.

ויטמין B

ויטמין סי

ויטמין E

קו – אנזים Q10

גלוטמין

אָבָץ