סוגי טיפות עיניים אנטיביוטיות

טיפות Bacteriocidal

טיפות עיניים אנטיביוטיות ניתנות לטיפול בזיהום או למניעת זיהום לאחר הליכי העין. סוגים שונים של טיפות משמשים תנאים שונים. טיפות עיניים אנטיביוטיות זמינות רק כתרופות מרשם. חשוב מאוד לראות את הרופא ולא להשתמש בתרופות ישנות לטיפול בתנאי העין, כי למרות שתנאי העין עשויים להיראות דומים, הם עשויים להזדקק לטיפולים שונים לחלוטין.

טיפות Bacteriostatic

Bacteriocidal טיפות עיניים להרוג חיידקים. אנטיביוטיקה מסויימת, כגון פניצילין וטטרציקלין, אינה חודרת לקרנית (השכבה החיצונית של העין) היטב, ונמצאת בשימוש נדיר בטיפות עיניים אנטיביוטיות. נפוץ טיפות עיניים bacteriocidal כוללים aminglycosides, אשר יעילים נגד חיידקים שלילי גרם, כגון pseudomonas. Pseudomonas לעיתים קרובות מזהמים את מוצרי העין, כגון מסקרה ועדשות מגע. טיפות עיניים בקטריוצידיאליות כוללות amipacin, genamycin, neomycin ו tobramycin, על פי & ldquo; יסודות עבור אנשי מקצוע אופטלמי טכניקות אחרות משמשים לעתים קרובות אנטיביוטיקה בקטריוצידיאלית הם ciprofloxacin, אריתרומיצין, gatafloxin, monofloxacin, ocufloxacin, על פי מידע טיפות עיניים.

שילוב טיפות

טיפות עיניים בקטריסטטיות לא הורגות חיידקים, הן פשוט עוצרות חיידקים מכפל. אלה ניתנים לעיתים קרובות לטיפול בדלקת הלחמית החיידקית, על פי & ldquo; יסודות עבור אנשי צוות אופטלמי, rdquo, וכוללים sulfonamides, כגון AK-Sulf, Sulamyd, Bleph 10 ו Gantrisin.

כמה טיפות אנטיביוטיות מכילים אנטיביוטיקה בשילוב עם תרופה אחרת, כגון סטרואידים. על ידי השגת שתי מטרות, שילוב תרופות להציל חולים מן הצורך לשים טיפות יותר בעיניהם. כמה דוגמאות של טיפות משולבות הן: maxitrol – שילוב של dexamethasone (סטרואידים), neomycin ו- polymixin b (אנטיביוטיקה) יחד, tobradex – שילוב של tramramycin (אנטיביוטיקה) ו dexamethasone, ו cortisporin – שילוב של hydrocortisone (סטרואידים) ו neomycin אנטיביוטיקה, bacitracin ו polymixin b, על פי & ldquo; יסודות עבור אנשי צוות אופתלמי טכני & rdquo