סימנים כי החבר שלך הוא אימפוטנט

חוסר תשוקה מינית

ההגדרה לאימפוטנציה משתנה במקצת בקרב אנשי מקצוע, אך היא נחשבת בדרך כלל לחוסר היכולת להשיג ולשמור על זקפה מספקת למשגל. אישה או גבר שוקלים אם החבר שלה או אימפוטנט אולי מסרבים ליזום דיון בנושא. סוגים רבים של טיפול זמינים, עם זאת, תקשורת טובה יכולה להוביל למציאת פתרון. בדיקה גופנית על ידי איש מקצוע רפואי היא הצעד הראשון באבחון וטיפול בהפרעה מסובכת זו. אי טיפול באימפוטנציה עלול לגרום לבעיות חמורות בתוך מערכת יחסים רומנטית, ויכול להוביל בסופו של דבר למותה.

חוסר יכולת להשיג זיקפה

היעדר תשוקה מינית הוא סימפטום אחד של אימפוטנציה, על פי המרכז הלאומי לכליות ולמחלות אורולוגיות. סימנים של חוסר תשוקה כוללים לא המורחבת נשיקות או מגע פיזי אחר שנחשב לעתים קרובות משחק מקדים. התעלמות מיחסים מיניים או ניסיונות מגע אינטימי עשויים גם להצביע על חוסר תשוקה: חוסר הבנה של התעניינות מינית עשוי למעשה להיגרם על ידי הנמקה מוסרית, רצון להישאר מתנזר עד הנישואין, פחד מאינטימיות או פחד מבושה. הסיבה עשויה להיות גם בשל מצב רפואי.

חוסר יכולת לשמור על זקפה

אדם יכול להיות מעורב בפעילות מינית, רק כדי להיות מסוגל להשיג זקפה. הפין עשוי להישאר רך למרות שהוא נראה מגורה מינית. מצב זה ידוע בשם אין אונות. הוא עלול להפסיק את כל פעילות המינית או שהוא עשוי להנות השותף שלו באמצעים אחרים. הוא עלול להיות נבוך, כועס או נסוג ולא רוצה לדון בנושא. זה יכול להיות בגלל סיבה רפואית או פסיכולוגית.

בעיות עם שפיכה

אוניברסיטת קליפורניה בסן פרנסיסקו מרכז רפואי מסביר כי חוסר היכולת לשמור על זקפה כי הוא מספיק המשרד מספיק עבור יחסי מין הוא סימן נוסף של אימפוטנציה. במקרה זה, האדם מגיע במקור לזקפה, אם באמצעות גירוי נפשי, שנגע בו על ידי בן זוגו או על ידי נגיעה בפין שלו עצמו: עם זאת, הזקפה אבודה לפני יחסי מין או מיד לאחר תחילת יחסי מין. סימפטום זה בדרך כלל מציין כי תפקוד לקוי של זיקפה נובע מסיבה פסיכולוגית, כולל מתח, אשמה, פחד, מבוכה או רגש אחר.

על פי הכליה הלאומית ומחלות אורולוגיות מידע Clearinghouse, בעיות שפיכה עשוי להיות סימפטומטי של אימפוטנציה. זה בדרך כלל כרוך שפיכה מיד לאחר עוררות ראשונית או שפיכה בתוך שניות של כניסה הנרתיק או פי הטבעת. האיש יכול להגיב במבוכה או בכעס, או שהוא עשוי לומר שהוא היה מגורה מדי או לחוץ. בעיות שפיכה לעיתים קרובות מצביעים על כך שאימפוטנציה נובעת מסיבה פסיכולוגית.