סימני הריון שבוע לאחר ההתעברות

השתלת דימום

עבור נשים רבות להוטים לגלות אם הם בהריון, מחכה עד בדיקת הריון חיובי אפשרי הוא פשוט בלתי נסבל. למרות סימנים רבים של הריון לא מופיעים עד שבועות לאחר ההתעברות, ישנם כמה סימנים שיכולים להתרחש ברגע שבוע לאחר ההתעברות אצל נשים מסוימות. אמנם חשוב להבין כי לא כל הנשים יחוו סימנים אלה בכלל, שלא לדבר על שבוע לאחר ההתעברות, אלה שעושים אלה עשויים להיות אינדיקציה מוקדמת יותר אם הם בהריון או לא.

עייפות

כאשר ביצה מופרית מתחבר לרירית הרחם, כמות קטנה של דם הוא לפעמים לשפוך. זה דימום השתלה מתרחשת בערך שבוע לאחר ההתעברות הוא הסימן המוקדם ביותר כי אישה בהריון, אומר איגוד הריון האמריקאי. הדימום בדרך כלל הוא קל מאוד רק האחרון יום או יומיים. זה יכול להיות אדום, חום או ורוד בצבע cramping קלה עשויה להתרחש גם.

כאבי ראש

ברגע שהביצית המופרית משתילה אל קיר הרחם, מופקים הורמוני הריון. התפרצויות הורמונליות אלו עלולות לגרום לתחושות של עייפות או עייפות קיצוניות, מסביר מרפאת מאיו. בנוסף, רמות נמוכות של סוכר בדם, לחץ דם נמוך ועלייה בייצור הדם מתרחשות גם בהריון מוקדם וגם עלולות לגרום לתחושות של עייפות.

שינויים בחזה

גידול במחזור הדם והפרעות ההורמונים שנוצרו על ידי השתלת הביצית המופרית אל קיר הרחם, יכולות גם לגרום לכאבי ראש אצל נשים רבות, על פי מרפאת מאיו. למרות כאבי ראש אלה עשויים להימשך לאורך ההריון, רבים מתרחשים במהלך ההריון המוקדם.

הקליניקה של Mayo קובעת ששינויים בחזה של אישה הרה יכולים להתרחש כבר שבוע לאחר ההתעברות. שינויים אלה עשויים לכלול את השדיים להיות גדולים יותר, נפוחים, tingly או במכרז. הפטמות של השד עשויות גם לעבור שינויים, כגון להיות זקוף יותר, גדול יותר כהה, אבל שינויים אלה עשויים לא יתקיים עד מאוחר יותר בהריון.