תרגילי יד יציבים

סקירה כללית

זה נורמלי הידיים שלך לרעוד מעט כמו העצבים והשרירים לעבור ברציפות בין מצבי הרפיה והתכווצות, אומר EmbarrassProblems.com. עם זאת, אם הידיים הרעוע שלך מונעים ממך לבצע פעולות היומיום, כגון כתיבה, באמצעות סכו”ם והרים כוס על הפה שלך, אתה צריך לראות רופא לאבחון מקצועי. הגורמים הנפוצים כוללים עייפות, מתח או עצבים, כמות גדולה מדי של קפאין או סוכר, יתר על המידה וכמה תרופות – במיוחד לאסטמה ולדיכאון. תרגילים יכולים לבנות כוח יד כדי להפחית את הרעידות, אבל שוב, לראות רופא לפני תחילת תוכנית הטיפול שלך.

תרגילי נשימה עמוקים

אלה הם היעילים ביותר אם הידיים הרעוע שלך נגרמות על ידי מתח, עצבים או עייפות, אומר המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד. הסיבה לכך היא כי תרגילי נשימה והרפיה לקדם זרימת הדם, ולכן החמצן, סביב הגוף. נסה לשבת או לשכב בנוחות מכל שאר הסחות דעת ולנשום עמוק דרך האף שלך החוצה דרך הפה שלך. הנשיפה צריכה להיות פי שניים משאיפתך להיפטר מהגוף מרעלים. כאשר אתם נושמים, התרכזו בהורדת המתח בכל חלקי הגוף, כולל הידיים.

תרגיל כוח היד

ביצוע תרגילים קבועים כדי לחזק את השרירים בידיים שלך ייתן לך שליטה רבה יותר על התנועה שלהם ולשפר מיומנות. תרגיל אחד שניתן לבצע בקלות במהלך היום – בין אם אתה יושב ליד השולחן שלך או צופה בטלוויזיה – הוא סוחט כדור. אתה יכול להשתמש בכל כדור גומי רך, כל עוד יש לו קצת גמישות ופשוט לסחוט אותו ביד אחת קשה ככל האפשר, אומר PhysioAdvisor.com. החזק כל לחיצה במשך כחמש שניות וחזור 10 פעמים, עצור אם אתה מרגיש כאב כלשהו, ​​והחלף את היד השנייה.

מתיחות יד

מתיחת הידיים שלך ואת האצבעות הוא שימושי במיוחד אם הרעידות שלך נגרמות על ידי עצבים לכודים ו / או פעילויות חוזרות, כגון הקלדה. הסיבה לכך היא מתיחות קבוע יהיה להקל על קשיחות ולשפר את זרימת הדם על הידיים ופרקי הידיים כדי להמריץ את השרירים שיכולים לקבל מעוותים דרך עייפות וחוסר חמצן. נסה לכופף את האצבעות של יד אחת אחורה, אחד אחד ואז בבת אחת, לתת את כף היד שלך למתוח טוב ואז לחזור מצד שני. לעשות את אותו תרגיל על האגודל, בעדינות כיפוף זה קדימה ואחורה כדי לקדם את התנועה. לעולם אל תלחץ את המתיחות, ובעוד משיכה קלה היא נורמלית, עצור תמיד אם אתה מרגיש כאב.