את ההשפעות של תזונה לקויה על הבריאות שלך

סקירה כללית

הרגלי תזונה ירודים יכולים להיות בעיה בריאותית התנהגותית, מכיוון שתזונה ותזונה משפיעות על האופן שבו אתה מרגיש, מסתכל, חושב ומתנהג. תזונה רעה גורמת ליבת כוח נמוכה יותר, איטית יותר בפתרון בעיות בזמן התגובה לשרירים, ופחות ערנות. תזונה ירודה יוצרת גם השפעות בריאותיות שליליות רבות אחרות.

הַשׁמָנָה

לפי סקר של המרכז הלאומי לסטטיסטיקה של בריאות 2003, כ -65.2% מהמבוגרים האמריקאים סובלים מעודף משקל או מהשמנת יתר כתוצאה מתזונה לקויה. השמנה מוגדרת כבעלת אינדקס מסת הגוף (BMI) של 25 או יותר. עודף משקל מעמיד אנשים בסיכון לפתח שורה של הפרעות ותנאים, חלקם סכנת חיים.

לַחַץ יֶתֶר

המכונים הלאומיים לבריאות מדווחים כי יתר לחץ דם הוא אחת התוצאות האפשריות של תזונה לקויה. יתר לחץ דם, המכונה גם לחץ דם גבוה, נקרא הרוצח השקט, כי זה לעתים קרובות נשאר unetected ובכך untreated עד הנזק לגוף נעשה. אכילה יותר מדי מזון זבל, מזון מטוגן, מלח, סוכר, מוצרי חלב, קפאין מזון מעודן יכול לגרום לחץ יתר.

כולסטרול גבוה ומחלות לב

תזונה גרועה יכולה להוביל לכולסטרול גבוה, שהוא התורם העיקרי למחלות לב. דיאטה עשירה בשומן נפוצה בארצות הברית ובקנדה. המכונים הלאומיים לבריאות מדווחים כי למעלה מ -500,000 אנשים בארצות הברית מתים מדי שנה בשל מחלת לב, אשר יכולה להיגרם על ידי תזונה עשירה בשומן. מזון כולסטרול גבוה מכילים כמות גדולה של שומן רווי. דוגמאות כוללות גלידה, ביצים, גבינה, חמאה ובשר. במקום מזונות עשירים בשומן, בחרו חלבונים רזים כגון עוף, הודו, דגים ופירות ים ולהימנע ממזון מעובד.

סוכרת

סוכרת גם יכול להיות קשור לתזונה לקויה. צורות מסוימות של המחלה יכולה לנבוע מאכילת דיאטה עשירה בסוכר ושומן, המביאה לעלייה במשקל. על פי המכון הלאומי לבריאות, כ -8% מהאוכלוסייה האמריקנית סובלים מסוכרת.

שבץ שנגרם על ידי רובד בונה בתוך כלי דם, ולאחר מכן שוברת חינם כמו קריש שנוסע אל המוח שלך ויוצר חסימה יכול להיות קשור תזונה לקויה. שבץ מוחי פוגע במוח ופוגע בתפקוד, לעיתים מוביל למוות. מזונות עשירים במלח, בשומן ובכולסטרול מגבירים את הסיכון לשבץ.

שבץ

על פי המכונים הלאומיים לבריאות, תזונה לקויה עלולה לגרום לגאוט. עם צנית, הצטברות חומצת שתן תוצאות היווצרות של גבישים המפרקים שלך. הנפיחות הכואבת הקשורה בגדון יכולה לגרום לנזק משותף קבוע. דיאטה כי הוא גבוה ב שומן או כולסטרול יכול לגרום צנית. כמה מאכלי ים – סרדינים, מולים, צדפות וצדפות – כמו גם בשר אדום, עוף, בשר חזיר, חמאה, חלב מלא, גלידה וגבינה יכולים להגדיל את כמות חומצת השתן בגופך ולגרום לצנית.

שִׁגָדוֹן

על פי המכונים הלאומיים לבריאות, מספר סוגים של סרטן, כולל שלפוחית ​​השתן, סרטן המעי הגס ושד, עשויים להיגרם חלקית על ידי הרגלי תזונה דלים. הגבל את צריכת מזונות המכילים סוכרים מזוקקים, חנקות ושמנים מוקשים, כולל נקניקים, בשר מעובד, בייקון, סופגניות וצ’יפס.

מחלת הסרטן