סוגים של גלולות למניעת הריון למשך תקופה של 3 חודשים

נשים רבות אינן יודעות כי בעת גלולות למניעת הריון, אין זה הכרחי מבחינה רפואית לקיים את המחזור החודשי. ברוב המקרים, בשבוע של גלולות פלסבו המוצע בסוף כל מחזור של גלולות למניעת הריון היא לוודא כי אישה אינה בהריון על ידי תקופה. בקרת הלידה מתמשך מאפשר לך לקחת גלולות ברציפות במשך שלושה חודשים, ולאחר מכן יש תקופה. Mayo Clinic מציין כי שלושה חודשים, רציף גלולות למניעת הריון הן אפשרות טובה כאשר אתה לא רוצה להיות תקופה בכל חודש.

Seasonale, בקרת הלידה מתמשכת הראשון זמין בשוק ואושר על ידי מינהל המזון והתרופות, חוסם את הביוץ הנשי עם מינון של הורמונים המחקה את ההורמונים בגוף בהריון. אתה לוקח עונש במשך שלושה חודשים ישר, עם שבוע שמורה אז לתקופה לפני תחילת חבילה חדשה של גלולות. תופעות לוואי עבור Seasonale דומים מאוד לאלה של גלולות חודשיות סטנדרטיות: סיכון מוגבר לשבץ או מחלת לב, כמו גם בעיות מתונות יותר, כגון רגישות בשדיים ודימום פורץ דרך.

Seasonique הוא מותג נוסף של שלושה חודשים גלולות למניעת הריון. היצרן טוען כי לאחר הימנעות התקופה שלך במשך שלושה חודשים על ידי נטילת גלולות ברציפות, אתה תיקח שבוע של גלולות אסטרוגן במינון נמוך המאפשרים לך יש תקופה קצרה, קלה. Seasonique נלקח באותה דרך כמו Seasonale, עם אותם סיכונים. האתר של יצרנית Seasonique מציין כי דימום פורץ יכול להתרחש בזמן נטילת הגלולה, זה יכול להיות אור אור או דימום, כמו עם גלולת לידה רגילה.

אתה לא צריך לראות את הרופא עבור מרשם גלולה רציפה אם אתה רק רוצה לדלג על התקופה שלך לאירוע מתוזמן של חופשה. אם יש לך אירוע הקרובה רוצה לדלג על התקופה שלך בעת נטילת גלולה למניעת הריון רגיל, פשוט לבטל את שורת גלולות פלסבו ולהתחיל מיד על החבילה הבאה של גלולות למניעת הריון. Mayo Clinic מייעץ כי אתה צריך לעשות זאת רק במשך שלושה חודשים ברציפות, ולאחר מכן יש תקופה כדי לוודא שהכל נורמלי כדי לוודא שאתה לא בהריון. אם אתה רוצה לעשות מניעה רציפה את הצורה העיקרית של אמצעי מניעה, לראות את הרופא על הולך על סוג זה של הגלולה.

עונתי

עונה

גלולות למניעת הריון