סימנים של זיהום דריכה על מסמר

מוּגלָה

דריכה על מסמר יכול לגרום פצע כואב על החלק התחתון של הרגל שלך. גרוע מכך, פציעות לנקב כגון אלה הנגרמות על ידי מסמר יכול לגרום לזיהום אם לא מטופל כראוי. כמו כן, עליך לקבל זריקת טטנוס אם לא היה לך מגבר ב -12 השנים האחרונות, על פי אוניברסיטת מישיגן מערכת הבריאות. אם אתה עושה צעד על מסמר, לפקח על הפצע סימנים של זיהום. אם אתם מפתחים זיהום, בקרו אצל הרופא שלכם לאנטיביוטיקה כדי למנוע את התפשטותה.

פסים אדומים

כאשר פצע שנגרם על ידי מסמר הופך להיות נגוע, ייתכן שתבחין מוגלה או ניקוז אחר דולף או מחלחל מן הפצע, על פי בית החולים לילדים לוסיל Packard בסטנפורד. נוזל מחלחל יכול להיות מעונן או צהבהב במראה.

כאב ומכרז

דלקת עור הנגרמת על ידי פצע לנקב עלולה לגרום לפסים אדומים להופיע סביב הפצע. העור מיד סביב הפצע לנקב עשוי להופיע גם אדום עשוי להרגיש חם למגע, דוחות MedlinePlus, שירות של הספרייה הלאומית לרפואה של ארה”ב.

קַדַחַת

דלקות עור יכולות לגרום לכאב ורגישות באתר ההדבקה. במיוחד, ייתכן שתבחין כי העור סביב הפצע הופך להיות נפוח יותר ומכרז על יומיים לאחר צעד על הציפורן, על פי בית החולים לילדים לוסיל Packard.

בלוטות לימפה נפוחות

כמו עם זיהומים אחרים, זיהום פצע יכול גם לגרום חום. אם אתה מפתח חום ואין לך סימנים אחרים של זיהומים נפוצים הגורמת לחום, זה יכול להיות בגלל הפצע שלך, על פי מערכת הבריאות של אוניברסיטת מישיגן. החום עלול להתרחש עם או בלי צמרמורת.

כמו עם זיהומים אחרים, זיהום פצע עלול לגרום לבלוטות הלימפה להתנפח. בלוטות הלימפה נמצאות בכל הגוף, אבל הם הכי קל ללטף את הצוואר ואת בתי השחי. בלוטות לימפה נפוחות לעיתים קרובות לפתח יחד עם חום.