סימני הריון שיכולים לטעות ב- pms

שינויים בחזה

הריון ו PMS (תסמונת קדם וסתית) עשויים להיות סימפטומים דומים. סימני הריון יכולים להתרחש לפני החמצה, על פי מאיו קליניק. בזמן ההמתנה לתקופה אישה עלולה בקלות לשנות את ההריון מוקדם שינויים כמו תסמיני PMS. התפרצות פתאומית של סימפטומים דמויי PMS כאשר הם לא מופיעים בדרך כלל עלולה לגרום לאישה לשאול אם היא בהריון. השינוי בהורמונים במהלך הופעת ההריון דומים לתנודות ההורמונים המתרחשות בתחילת המחזור החודשי, על פי מאיו קליניק.

עייפות וכאב ראש

Mayo Clinic מזהה רגישות בשדיים ונפיחות כתסמין של PMS וגם בתחילת ההריון. הבחנה בגידול בגודל ועלייה ברגישות עשויה להיות אינדיקציה להריון לפני שהחמצה אפילו. Mayo Clinic מציע כי שינויים אלה השד מתרחשים עקב משמרות ההורמון סביב שבועיים לאחר ההתעברות. אלא אם כן אישה לא בדרך כלל לחוות סימפטומים PMS כגון שינויי השד, היא לא יכולה לחשוד ההריון כגורם.

זוהר או דימום

עייפות נגרמת על ידי עליית רמות פרוגסטרון בתחילת ההריון, על פי Mayo Clinic. AmericanPregnancy.org מציע כי נפח הדם עולה במהלך ההריון יכול לגרום ללחץ דם נמוך יותר כי זה לוקח יותר זמן הלב לשאוב את כמות גדולה יותר של דם החוצה בבת אחת. כאבי ראש מהמחזור הדם מוגברת הם נפוצים. כאבי ראש משינויים הורמונליים במהלך PMS נפוצים גם הם. הבחנה בין כאב ראש PMS ואחד שנגרם על ידי הריון עשוי להיות קשה. עייפות וכאבי ראש עשויים להתרחש כבר שבוע לאחר ההתעברות, על פי AmericanPregnancy.org.

PMS מתרחשת לפני רירית הרחם הוא לשפוך בשל חוסר ביצים מופרות הצמדת לקיר הרחם על פי AmericanPregnancy.org. בחלק מהמקרים, נשים יכולות להיתקל בבדיקות קלות ובצפיפות כאשר ביצית מופרית מתחברת לקיר הרחם שישה עד 12 ימים לאחר ההתעברות, אומר מרפאת Mayo. זה נקרא השתלה. כאבי מחזור וזיהוי הווסת מיוחסים לרחם המשיל את הרירית שהוכנה לביצית מופרית. במהלך ההריון זה רירית יישאר כמו ביצים מופרות יהיה נתמך על ידי זה, אומר Mayo Clinic.