את הטוב ביותר מזון rehydrate

סקירה כללית

Rehydration אמצעי להחזיר נוזל למשהו מיובש כפי שהוגדר על ידי Medline פלוס. התייבשות מתרחשת עם השימוש במים ונוזלים – אמצעי יעיל המועדף של rehydrating. עם זאת, שימוש במזון כדי rehydrate לא צריך להיות שכח מאז מזונות רבים מכילים מים. שילוב של מזון ונוזלים משפר את הסימפטומים של התייבשות, כגון עייפות, כאבי ראש וכאבי שרירים. הכי טוב rehydration מזון הם אלה עם רוב מים התוכן.

יְרָקוֹת

ירקות מכילים מים שהופכים אותם בחירה טובה עבור התייבשות. מלפפונים הם 97% מים, חסה וקישואים הם 95% מים וחצילים 92% מים. תכולת מים גבוהה בירקות לא רק מספקת הידרציה, אלא גם מעודדת תחושות של מלאות עם פחות קלוריות, על פי ברברה רולס, חוקרת במחקר שפורסם ב -1999 ב “American Journal of Clinical Nutrition”.

פרי

צריכת מזון עבור rehydration מספק מים וחומרים מזינים הדרושים כדי להחזיר את מאזן הנוזלים. פירות המכילים את תכולת המים הגדולה ביותר כוללים עגבניות ב -95% מים, אבטיח ב -92%, אשכוליות 91%, אפרסקים ב -85% ותפוחים 84% מים. צריכת פירות מסייעת עם הפגישה סיבים תזונתיים המלצות גם כן.

מרקים

מרקים לעשות בחירה מצוינת עבור rehydration בשל מים ונתרן הנתרן. המים מהווים את רוב המרקים מבוססי מרק. מרקים מבוססי קרם אינם מספקים כמות גדולה של מים והם גבוהים יותר בשומן ובקלוריות. מרק מומלץ לספורטאים לתזונה שלאחר ההתעמלות, שכן הנתרן במרק המבוסס על מרק הוא יעיל בשמירה ושיקום של מים בגוף, כך עולה ממחקר שפורסם ב – Journal of Physiology 1998.