את היתרונות הבריאותיים של תה bojenmi

ירידה במשקל

תה Baojenmi שמקורו בעיר החוף הסיני החוף של שיאמן, המכונה איגרט איילנד, בגלל ציפורים האפר רבים שחי בעבר. Bojenmi, כלומר שמירה על בריאות ומראה יפה, הוא תה פופולרי בסין המשמש בעיקר לירידה במשקל. נוסחת עשבי תיבול זה הוא תה מוכן מוכן המרכיב העיקרי הוא עלה תה ממחוז פוג ‘יאן, אשר עשוי להוריד את רמת השומנים בדם, בנוסף לפעולות אחרות. הטעם של תה bojenmi הוא קל ודומה תה שחור, אבל עם טעם חריף חריף כמעט חריף, על פי המכון לרפואה מסורתית. כמו עם כל תרופות צמחיות, להתייעץ עם רופא מוסמך לפני השימוש bojenmi תה.

מוריד כולסטרול

תה Bojenmi הוא נגזרת של הנוסחה המסורתית שתוכנן על ידי המתרגל הסיני ג’ו Danxi כי נרשמה בטקסט הרפואי של המאה ה -15, “שיטות היסוד של ג ‘ו Danxi”, על פי המכון לרפואה מסורתית. תה Bojenmi משמש באופן מסורתי כדי לסייע לעיכול, להסיר קיפאון המזון, להסיר ליחה ולספק פעולה משלשל עדין. השילוב של פעולות טיפוליות אלה הוא הגישה הרופאים הסינים לנקוט כדי לקדם ירידה במשקל. שן-צ’ו, מלט, רפאנוס, קליפת הדרים ופוגוסטון מגבירים את הצ’י של הבטן, מה שמשפר את העיכול, פאסטולוס, פטריות הולן, הדר, אליסמה ופוגוסטון עוזרים לגרש נוזל נוסף מהגוף, פרביטים וקסיה הם משלשלים עדינים.

מִנוּן

Bojenmi משמש לטיפול בכולסטרול גבוה, בנוסף למאפייני הרזיה. הפעולות של עשבי תיבול המוליכות לניקוי שומן ומים מעוכבים ממערכת העיכול מסייעים גם בשומנים ובנוזלים נוספים מהדם. Crateegus, cassia ו alisma הם עשבי תיבול של פורמולה להפחית את השומנים בדם, על פי המכון לרפואה מסורתית.

המינון המומלץ עבור תה bojenmi הוא 3 עד 6 גרם כוס אחת של מים שלוש פעמים ביום. אין צורך בשינויים תזונתיים בעת שימוש תה כדי לרדת במשקל, אבל לאכול דיאטה עם מזונות מלאים צפופים מזון יעזור לחולה לרדת במשקל, או לנקות את הדם של עודף כולסטרול בצורה יעילה יותר. כפית סוכר או סירופ אגבה ממתיק יכול לשפר את הטעם של התה, במידת הצורך, על פי המכון לרפואה מסורתית.