ויטמינים הטובים ביותר עבור נשים בת 24

סקירה כללית

כאישה מודעת לבריאות, אתה יודע שאתה צריך מגוון של ויטמינים לאורך כל החיים שלך כדי לשמור על תפקוד הגוף שלך ברמה העליונה. בתור בן 24, הצרכים שלך ויטמין השתנו מאז היית בן נוער. אם אתה בהריון או breastfeeding, תצטרך להגדיל את צריכת ויטמינים מסוימים.

ויטמיני B

כל ויטמיני B הם חשובים לבריאות שלך אבל אלה חיוניים הם B6, או pyridoxine, B12 וחומצה פולית או חומצה פולית, שכן הם ממלאים תפקיד ישיר המוח תפקוד מערכת העצבים, ניסוח של כדוריות דם אדומות DNA הבניין על פי נתוני התזונה היומיומית, DRI, שהוקמה על ידי המכון לרפואה, נשים בגילאי 19-30 צריכות להגיע ל -1.3 מג של B6 ביום, 2.4 מ”ג ליום של B12 ו- 400 מ”ג ליום של חומצה פולית.

נוגדי חמצון

ויטמינים נוגדי חמצון, כולל A, C ו- E, מסייעים להגן על התאים מפני רדיקלים חופשיים – מולקולות לא יציבות – שגופינו מייצרים ואשר יכולים להיות הרסניים לקרומי תאים ולמבני תאים אחרים; ויטמין A, או רטינול, מסייע בבנייה וחיזוק של עצמות, עור, רקמות רכות וקרום רירי. אם אתה רוצה עור בריא ושיער אתה רוצה לוודא שאתה מקבל מספיק של ויטמין זה: לא רק ויטמין C מסייע לשמור על שיניים וחניכיים בריאים וקליטת ברזל, זה גם עוזר לך להישאר ערני ולהגביר את הריכוז. ה- DRI של ויטמין C, חומצה אסקורבית, עבור אישה באמצע שנות ה -20 לחייה היא 75 מ”ג ביום. הלחץ הוא ידוע כדי לרוקן ויטמין C אז אם אתה תחת הרבה מתח, ויטמין C חשוב במיוחד. ויטמין E, או tocopherol, יש צורך עבור היווצרות תאי דם אדומים וקרום התא בריא. ויטמין E יכול גם להאט את הזדקנות הגוף. ה- DRI לאישה בשנות ה -20 לחייה הוא 15 מג ליום.

ויטמין די

ויטמין D מסייע לגוף להפעיל ולספוג סידן וזרחן. שני המינרלים האלה נחוצים עבור עצמות בריאות ושיניים. ויטמין D מסייע גם לשמור על איזון הורמונלי ועל מערכת חיסון בריאה. DRI עבור ויטמין הוא 5 מ”ג / יום.

במהלך ההריון

במהלך ההריון ובמהלך ההנקה, נשים צריכות להגדיל את צריכת ויטמין A ל- 770mcg ליום, נשים מניקות צריכות להגדיל את כמות ויטמין A ל- 1,300mcg ליום, ה- DRI של ויטמין B6 במהלך ההריון הוא 1.9mcg ו- 2mcg בזמן ההנקה. יש לזכור כי ויטמין B6 גם מסייע במניעת מחלה בבוקר. חומצה פולית היא קריטית במהלך ההריון כי זה מקטין את הסיכון של הלידות קשות של המוח ואת עמוד השדרה. על פי מכון הרפואה, אישה בהריון צריכה לקחת 600mcg של חומצה פולית מדי יום.הנשים בהריון צריך להגדיל את צריכת היומיום של ויטמין C בין 80 ו 85mcg בתזונה היומית שלהם.במהלך ההריון אתה צריך לטפל בעצמות התינוק המתפתח שלך ואת השיניים כמו גם שלך. הקרן הלאומית לאוסטאופורוזיס ממליצה לנשים הרות ומניקות לצרוך בין 400 ל -800 יחידות בינלאומיות של ויטמין D ביום.

אתה יכול בדרך כלל להגיע ויטמין חיוני שלך מטרות על ידי אכילת לפחות חמש מנות של פירות וירקות ביום. המכונים הלאומיים לבריאות ממליץ שאם אתה צמחוני ייתכן שתצטרך לקחת תוספת ויטמין B12. אתה תמיד צריך לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת כל תוספת כדי לברר אם אתה באמת צריך את זה, ואם כן, כמה אתה צריך לקחת.

מקורות ויטמינים