מחצלות הליכון הטוב ביותר

סקירה כללית

מחצלות הליכון חיוניים להגנה על הרצפות שלך או שטיחים מ בלאי של הליכון. שמן מ חלקים נעים יכול כתם שטיח או ריצוף עץ, ואת הולם בסיסי ריצה יומי או הליכה יכול לגרום שברים עמוק ושריטות או ללבוש סיבי השטיח. מחצלות הליכון באים בגדלים שונים ועובי, בהתאם לחומר. מחצלות ההליכון הטובות ביותר עשויות מחומר עמיד ועבה דיו לספוג את הזעזועים מהריצה.

גודל תקין

הליכון מחצלות לבוא במגוון גדלים כדי להתאים הליכונים שונים. מחצלת הליכון הממוצע הוא 6.5 מטר אורך על ידי 3 מטר רחב. זה מתאים הרבה הליכונים סטנדרטיים במשק, אבל לא יתאים דגמים גדולים יותר, יקר יותר. כמה הליכונים יכול להיות 7 מטרים. הקפד לקחת את המדידות של ההליכון שלך כדי לקבל את הגודל הנכון.

עבה במיוחד

מחצלת הליכון הממוצע הוא 1/4 אינץ ‘עבה. זה יעבוד אם אתה הולך או לרוץ מדי פעם על ההליכון שלך. אם אתה מפעיל באופן עקבי, מחצלת ההליכון הטוב ביותר יהיה 3/8 אינץ ‘עבה או יותר, מציין “המדריך שלך באינטרנט הליכונים כושר מכונות ריצה.” מחצלת דישה נוספת עבה תמשיך ללבוש את ההליכון על מסגרת הליכון ו muffle הרעש.

חומר עמיד

מחצלת הליכון הטוב ביותר כריות הליכון בזמן שאתה פועל ושומר על ההליכון שלך מלהזיז. החומר הטוב ביותר הוא עמיד עשוי גומי, קצף PVC, גומי ויניל או גומי interlocking ריבועים. סופר קשה מחצלות גומי עמיד ללבוש ארוך. מחצלת גומי מספקת את המתיחה המתאימה כך שהמחשב שלך לא יחליק בזמן שאתה מתאמן.

עֲלוּת

מחצלות הליכון מתומחרות מ 39 $ ליותר מ 150 $, בהתאם לגודל, איכות היצרן. מחצלת הליכון הטוב ביותר הוא אחד כי הוא מותאם לגודל המכונה שלך, מיקום וסוג השימוש. עבור הליכונים או משתמשים מזדמנים, מחצלת דישה טובה ניתן למצוא בטווח המחירים הנמוך. עם זאת, עבור רצים כבדים או ציוד גדול יותר, אתה צריך להשקיע את הכסף הנוסף כדי לשמור את הרצפה ולהוסיף אריכות ימים למכשיר שלך.