סוגים של אופני bmx

סקירה כללית

אופניים BMX מיוצרים עבור שלושה סוגים שונים מאוד של רכיבה. בדומה לגלישה חופשית רוח, סקייטבורד סנובורד תרבויות, האופניים BMX יצרו סגנונות משלהם של קפיצות, מירוץ ו נקניקיות חם. האופניים התפתחו למודל מרוץ, קפיצה ומסלול, עם הבדלים במשקל, צמיגים ובלמים המספקים הטבות לכל קבוצת רוכבים.

אופני מירוץ

אופני מירוץ הם האופניים BMX המקורי, שנוצרו במהלך 1960s כמו ילדים החלו לרכוב על מסלולים עפר, להעניש קנו בחנות שלהם Huffies ו Schwinns. האופניים BMX הם חסון וכבד יותר משני סוגים אחרים של מודלים BMX. יש להם handlebars זקוף לספק רוכבים יותר שליטה. הם תכונה מצית גלגלים צמיגים דקים עם פסיעה מדובלל כדי לעזור להוסיף מהירות יותר תוך מתן המתיחה יותר. לבסוף, אופני מירוץ יש הבלמים האחורי בלבד, כדי למנוע אופנוענים לעבור מעל הכידון במהלך הגזעים צפוף. הבלמים הם סוג ליניארי למשוך, אשר מספקים את הכוח לעצור ביותר.

אופני פריסטייל

אופני פריסטייל נעשים עבור אלה רוכבי האופניים שאוהבים לעשות פעלולים וטריקים, כמו גלגלים או אחד הצמיגים עומד. הדיסציפלינות החופשיות ידועות בשם “שטוחה, רחוב, ורוד, פארק ושביל”. הם רוכבים בעיקר ברחובות, מגרשי חנייה ומשטחים חלקים אחרים. אופניים האופניים הם כבדים יותר ממגשרים לתת freestyler יותר שליטה בזמן שהוא מבצע פעלול. אופניים אלה BMX הם הדגמים היחידים עם הבלמים הקדמיים, כמו גם האחורי U- הבלמים, כך freestyler יכול לשמור על נייר הצמיגים הקדמי בזמן שהיא elevates את הצמיג האחורי עבור טריקים. יש להם יותר חישורים מאשר דגמים אחרים כדי לספק יציבות רבה יותר, ואת חלקה treads, כך הצמיגים ניתן לסובב במהירות. כמה אופני פריסטייל יש handlebars אשר יכול לסובב 360 מעלות, כדי לאפשר טריקים יותר. כידון האופניים בסגנון חופשי עולה באופן תלול יותר מהלחיצה כדי לספק יכולת תמרון טובה יותר.

קפיצה אופניים

מגשרים קל יותר לעזור לרוכבים שלהם לרדת מהאדמה אל האוויר. בגלל הנחיתה המענישה, יש להם חישורים יציבים יותר ופסלים כבדים יותר. כמו אופני מירוץ, יש להם בלמים אחוריים בלבד כדי להגן על הרוכבים מלעבור על הכידון. אופני קפיצה יכול להיות 36 חישורים, אם החישורים הם עבה, 13-מד חישורים, או, הם עשויים תכונה רזה חישורים, אבל יותר מהם, כך האופניים יכולים לשמש גם לרכיבה עפר. בגלל האופניים האלה אינם מיוצרים עבור מהירות, הם משתמשים בצמיגים עם המתיחה ביותר. הכידון דומים לאלה על אופניים בסגנון חופשי לתת לרוכב יותר כושר תמרון.

גדלים

האופניים BMX באים ארבעה גדלים שונים: מיני, עבור בני 4 עד 6, ג ‘וניור, עבור בני 6 עד 9, מומחה, עבור 9 עד 13 בני, ו Pro, לגיל 12 ומעלה.