סך הכל 1700 תרגילי כושר

דחף רגליים

סך הכל מכון כושר 1700 הוא אחד של חדר כושר הביתה שנעשו על ידי סך הכל כושר. יותר מ -100 תרגילים אפשריים על סך 1700 כושר, כך שתוכל לקבל אימון מלא, גוף מלא. הגירסה 1700 קלאב כולל גם בר פילאטיס, לטבול ברים וללחוץ את הסורגים לתת לך אפילו יותר אפשרויות תרגיל מאשר דגמים קודמים. סרגל משקל כי אתה יכול להוסיף עד 75 ק”ג מ צלחות משקל כלולה גם.

הפוך אחיזה Lat Pulldown

הדחף ברגל הוא תרגיל גוף נמוך יותר המכוון את השרירים של הירכיים ואת glutes. תרגיל זה נעשה שוכב על הגב על סך הכל 1700 גלישה הלוח. מקם את הראש בחלק העליון של הלוח והניח את הרגליים על הלוח מתחת לעכוז שלך עם הברכיים כפוף. הידיים שלך רגוע לצדדים שלך על הלוח. שים את הקרסול על הקרסול הימני עם הכבל מחובר גלגלת גבוהה להביא את הברך לכיוון החזה שלך. לאחר מכן, לחץ על רגל ימין והוריד אותה עד שהרגליים יוצרות קו ישר עם פלג גוף עליון. לכופף את הברך בחזרה לתוך החזה שלך לפני הצבת הרגל שלך בחזרה על הלוח גלישה. חזור על רגל שמאל.

לחץ רחב

ההנעה האחורית הנפתחת הנפתחת נקראת כך משום שהיא מכוונת את שרירי האגן, שהם השרירים של הגב האמצעי. התרגיל מעסיק את השרירים של הגב ואת שרירי הזרוע, עם זאת. כדי לבצע את האחיזה הפוכה ll הנפתח, לשכב על הלוח גלישה עם הראש ליד זקוף ואת הרגליים על הלוח עם הברכיים כפופות. הרם את הידיים ישר מעל הראש שלך עם הידיים שלך למעלה לתפוס את ידיות, אחד בכל יד. לחץ על הגב התחתון ועל הכתפיים לתוך הלוח. לאחר מכן, לכופף את המרפקים ולמשוך את הידיים למטה עד כפות הידיים מעל הכתפיים שלך ואת המרפקים הם בצד שלך. ישר את הידיים שלך שוב כדי להשלים הנפתח.

לחץ החזה רחב הוא תרגיל החזה כי גם משתמש בשרירי הידיים והכתפיים. תנוחת הזרוע בתנועה הקדמית של לחיצת החזה הרחב שונה מאשר במהלך לחיצה על החזה הרגיל, אך מיקום ההתחלה זהה. בגין יושב על הלוח הכולל גלישה הלוח פונה הרחק מן זקוף עם הרגליים ישר על הלוח. שב זקוף ותופס את הידיות בכפות הידיים הפונות פנימה ואת הידיים לצדדים. המרפקים כפופים בזוויות ישרות. לאחר מכן, לחץ על זרועותיך קדימה ואחורה בזוויות של 45 מעלות מהגוף. הרם את זרועותיך אל כתף וסתובב את זרועותיך כך שכפות הידיים שלך כלפי מטה.