תנוחות היוגה הטובות ביותר לבריאות הכבד

סקירה כללית

הכבד הוא האיבר הגדול ביותר בגוף ומשמש אתר אחסון עבור מינרלים, חומרים מזינים וויטמינים. כימיקלים רעילים, כגון אלכוהול, נשברים על ידי הכבד ואז סמוקים מתוך הגוף. האיבר החיוני מייצר כימיקלים המסייעים לגוף ומקדם בריאות טובה. תרגול תנוחות יוגה שונות כדי לשפר ולשמור על תפקוד תקין ורווחה של הכבד. השתמש יוגה לעיסוי ולחיות את האיבר הפנימי. לנשום את כל התרגילים ולשתות מים כדי לשטוף toxins החוצה לאחר תנוחות.

טוויסט השדרה

תנוחה זו מסייעת להחיות את הכבד על ידי לחימה נפיחות בטן ועייפות. שב על מחצלת עם רגליים מושטות לפניך. הדק את הליבה שלך והתיישב ישר. לכופף את הברך השמאלית שלך ולמקם את הרגל השמאלית מחוץ לברך ימין. מניחים את יד ימין על הקרקע ליד הצד הימני של התחת שלך, אצבעות הפונה הרחק מהגוף. מניחים את יד שמאל על החלק הפנימי של הברך השמאלית. בעדינות לסובב את פלג הגוף העליון ימינה. כדי להעמיק את הטוויסט, הצמד את אצבעותיך הימנית אל מאחורי גופך. עצור כאשר אתה לא יכול לסובב עוד והחזק למשך 30 שניות ולאחר מכן לעבור הצדדים.

תנוחת חתול

הכבד ממוקם בבטן, החתול למתוח עיסויים את הבטן ואת עמוד השדרה, שני האזורים להגן על הכבד. כרע על ארבע. מניחים את הידיים ישירות תחת הכתפיים שלך ואת הברכיים ישירות מתחת הירכיים שלך. הרפי את הצוואר והראש אל הקרקע. התחל עם גב ישר. איטי סביב הגב שלך ואת עקומת אותו לעבר התקרה. תחתון למצב ההתחלה וחזור על התנוחה 10 פעמים.

תנוחת פרה

גב רגוע ורפוי יאפשר תפקוד תקין ו detoxification של הכבד. תנוחת פרה נמתחת ומחליקה את עמוד השדרה. זה גם מאפשר את שרירי הבטן סביב הכליות להירגע במהלך התנוחה. הישאר על הידיים והברכיים והתחל עם גב ישר. הרפי את הראש והסתכל על הקרקע. הרם את המותניים, עצם הזנב והחזה לכיוון התקרה, תוך מתן מנוחה לקיבתך להירגע אל הקרקע. בזמן שאתה מרים את הגוף, להרים את הראש ולהסתכל ישר קדימה. חזור למצב ההתחלה וחזור 10 פעמים.

תנוחת גשר מחזקת את שרירי הליבה המגנים על הכבד. שכב על הגב עם הרגליים כפופות הרגליים קרוב לתחתית שלך. הנח את זרועותיך ליד הרגליים, כפות הידיים על המחצלת. להרוס את glutes, לדחוף את העקבים שלך ולהרים את הירכיים ואת הגב התחתון. עצור כאשר אתה יוצר קו ישר מן הברכיים שלך עד הכתפיים. לשמור על גב ישר לאורך המעלית. הרם את הידיים מעל הראש והחזק את המיקום למשך 30 שניות עד דקה אחת.

הכבד נמצא בחלק העליון של הבטן, ישירות מתחת לאזור החזה. מתיחה זו פותחת את החזה ומותחת את שרירי הבטן השוכבים על הכליות. שכב עם הפנים על מחצלת. להזיז את הרגליים יחד ולשמור אותם ככה לאורך התנוחה. מניחים את כף היד הימנית ליד הכתף הימנית ואת כף היד השמאלית לצד הכתף השמאלית. שמור על המשקל שלך על הגוף העליון לאורך כל התנוחה, לא להעביר משקל לידיים שלך. הרם לאט את החזה לעבר התקרה. השתמש הגב התחתון להרים את הגוף. הרפי את הראש והצוואר לאחור בזמן שאתה זז לתוך למתוח.

תנוחת גשר

תנוחת קוברה