את ההשפעות השליליות של סיבולת שרירים

סקירה כללית

סיבולת שרירים היא היכולת של שריר או קבוצת שרירים להפעיל קצת כוח כדי להתגבר על קצת התנגדות במאמצים חוזרים ונשנים. סיבולת השרירים מבוססת על מספר המאמצים, או החזרות, הושלמה, במקום כמות ההתנגדות, או הרמת המשקל. אימון מופרז עבור מטרות סיבולת שרירים עשוי להגדיל את האפשרות של עייפות שרירים, כאב ופציעות. אימון תוצאות הסיבולת שונה מאשר אימון כוח.

עייפות

אימון עם חזרות מוגזמות עלול לגרום עייפות שרירים. עייפות שרירים קשורה לדרישות ספציפיות של פעילות גופנית. פעילות גופנית ממושכת מפחיתה את רמת הגליקוגן בשרירים, מדללת פוספטים מאוחסנים באנרגיה גבוהה ופוגעת בהעברת אנרגיה לשרירים עובדים. זה עלול להפריע ליכולות שריר התכווצות. כאשר עייפות שרירים מתרחשת, זה גורם לירידה בפעילות העצבים, אשר מעכבת את השליטה בגוף.

כְּאֵב

תרגיל ממושך גורם לצבירה של מטבוליטים, כימיקלים המסייעים לשרוף אנרגיה, מה שמוביל לכאב שרירים ונפיחות. כאב זמני או ארוך טווח עשוי להתרחש, תלוי במידת משך האימון. גורמים שתורמים לכאב כוללים דמעות זעירות ברקמת השריר, התכווצויות שרירים ומשיכת יתר של רקמת חיבור. כאב מוגזם מיוחס לצירים אקסצנטריים חוזרים, או חזרה לנקודת ההתחלה.

פציעות

עם אימון סיבולת מוגברת, זה עלול להיות קשה לשמור על כושר גופני תקין. טכניקה נכונה לא צריך להיות הקריב על מנת להגדיל את החזרות. הנפגעים הנפוצים ביותר הם פציעות overuse הנובעות מדגיש חוזרים על קבוצות שרירים. זנים ונקעים של הכתף, המרפק, הירך והברך הם נפוצים overuse פציעות. זנים שרירים הם overstretching של השרירים ואת הגידים המחברים את השרירים לעצמות. Sprains הם overstretching של מיתרים המחברים עצם לעצם. זנים ו זנים להפחית את היציבות המשותפת, להגדיל את הפוטנציאל לפציעות חמורות יותר באזור המושפע.

שיקולים

עבור רבים, המטרה של תוכנית התרגיל הוא גדל כוח השרירים וגודל. הגדלת גודל מבוסס על היפרטרופיה, הגידול בגודל של סיבי שריר. עייפות שרירים, כאב ופציעה עלולים לעכב את הרווחים בגודלם עקב התמוטטות רקמת השריר. בנוסף, אטרופיה שריר או גודל שריר מופחת סביר יותר להתרחש בגלל אימון ירד עקב פגיעה. הגדלת סיבולת השרירים לא צריך להיות מבולבל עם אימון סיבולת לב וכלי דם, אשר elevates קצב הלב ושורף שומן בגוף. סיבולת שרירים מוגברת אינה מעלה את קצב הלב, שהוא חיוני במשקל ואובדן שומן.