את ההשפעות של קמומיל עישון

סקירה כללית

ההכנות צמחים שימשו לבריאות והנאה מאז הניאוליתית פעמים. בעוד טיפולים רבים צמחים מנוהלים באמצעות מזון, שתייה או דחיסות, כמה מרכיבים שנמצאו עשבי תיבול נגישים יותר דרך עישון או vaporizing עשב. קמומיל יש תכונות מועילות ספציפיות המשתחררים דרך עישון או אידוי.

שימושים רפואיים

יש מגוון של שימושים רפואיים של תערובות עישון. ניתן להשתמש בקמומיל כדי להירגע פיזית או נפשית, על פי “המדריך של ד”ר אנדרו וייל לבריאות אופטימלית”, או כאנטי-ספסודי עבור התכווצויות קיבה וגז, אומר המחבר של מתיו ווד “ספר החוכמה הצמחית: שימוש בצמחים כתרופה.

עזרה מעבר

אתה יכול לעשן קמומיל בעת ביצוע המעבר מן ההשפעות המזיקות של עישון טבק. בגלל קמומיל הוא חיץ ללחץ וחרדה, ההשפעות התזונתיים יותר של עשבי תיבול מרפא עשוי להפחית את התשוקה לטבק עד דפוסי התנהגות של עישון יכולים להפסיק, על פי “ספר חוכמת צמחים: שימוש צמחים כמו רפואה”.

שינה נינוחה

וייל אומר קמומיל יש את היכולת לשפר את היכולת לישון אם נצרך כמו תמיסת, תה, מזון תזונתי, או כאשר מעושן או אידוי. אם אתם מתמודדים עם מתח הקשור בחרדה או מתח, קמומיל עשוי להיות מועיל בקידום הרפיה או שינה.

שיקולים

עישון כל עשב עושה להעלות את הסיכון של נזק ריאות, ולכן זה עשוי להיות מומלץ לאתר מאדה כחלופה לעישון אם אתה רוצה להשתמש עשבי תיבול בצורה זו. Vaporizers מגיעים במגוון גדלים, צורות טווחי המחירים, ומציעים את כל היתרונות של קמומיל עישון או צמחי מרפא אחרים ללא כל תופעות לוואי אפשריות.