את ההשפעות של תלתן אדום על פריון

איזופלבבונים ואסטרוגן

עבור זוגות המנסים להרות, כל פתרון לתקוותיהם להיכנס להריון נלקח לעתים קרובות בשמחה ובמהירות. מעשבי מרפא ועד פרוצדורות רפואיות פולשניות, זוגות מגישים את עצמם לטיפולים שונים – כל דבר כדי להגשים את חלומם. תרופה טבעית, צמחים במשך מאות שנים, תלתן אדום כבר שיבח את ההשפעות המועילות על הפריון.

ויטמינים ומינרלים

אחת הדרכים שבהן עזרי תלתן אדומים בפריון היא שהיא פועלת בדומה לאסטרוגן, הורמון חיוני בתהליך הרבייה הנשי. כאשר תלתן אדום הוא ingested כראוי, הוא מכיל isoflavones, כימיקלים הנגזרות מן הצמח, כי נראה לייצר השפעות על הגוף הדומים להשפעות של אסטרוגן. טוני Wechsler, מומחה פוריות, מסביר כי נחשול אסטרוגן גורם זקיקים כדי להתכונן לביוץ, עד ביצה אחת פורצת וביוץ מתרחשת.

דטוקסיפיקציה

תלתן אדום מכיל שפע של ויטמינים ומינרלים בריאים כגון ויטמין C, סידן, זרחן, אשלגן, כרום, מגנזיום, תיאמין וניאצין. כל אלה מזינים את הבמה לבריאות אופטימלית ורווחה. למרות הריון יכול להתרחש בכל אישה אשר הביוץ, נשים שהן השיא של הבריאות יש את היתרון הגדול ביותר ואת הסיכויים הטובים ביותר על פריון. טיפול בגופך ושמירה על תזונה בריאה יוצרים את הפלטפורמה האופטימלית להריון.

תלתן אדום כבר זמן רב סיוע לסילוק רעלים. בנוסף לשימוש בו בפריון, המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מציין כי לעתים קרובות על ידי רופאים שנקבעו על ידי רופאים כדי להקל על שיעול אצל ילדים. מאפיינים אלה המסייעים ריר דל להגדיל את זרימת הדם לשמש לסייע במגוון של מחלות, כולל פוריות. הם לשטוף החוצה teratogens מזיקים אשר יכולים למנוע הריון בריא, ולעזור להירגע איברי הרבייה אשר מגדיל את הסיכוי להריון.