היתרונות והחסרונות של חלבון רועד

סקירה כללית

חלבון מנער את תשומת הלב לספורטאים ולדייטרס כדרך קלה לבניית שרירים או ירידה במשקל. זמין כמו מראש, מוצרים מוכנים לשתות כמו אבקות חלבון להיות מעורבב עם מים, חלב או נוזלים אחרים, שייקים יכולים לספק תחליף ארוחה מהירה, נוחה או תוספת לתזונה. לפני שהחליט להשתמש שייקים חלבון, אנשים צריכים לשקול את היתרונות והחסרונות של מוצרים אלה.

עודף קלוריות

רוב המבוגרים האמריקאים מקבלים מספיק חלבון באמצעות מקורות תזונתיים, אומר המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן. עבור מבוגרים בריאים, זה אומר על 46 גרם ליום עבור נשים כ 56 גרם ליום עבור גברים. אוכלים רק 3 גרם של בשר עם 21 גרם חלבון, 1 כוס חלב עם 8 גרם, 1 כוס שעועית יבשה עם 16 גרם, 1 כוס יוגורט עם 11 גרם חלבון מספק 56 גרם חלבון, מספיק לאדם בריא ליום. לכן, אלא אם כן אדם צריך חלבון נוסף בגלל מחלה, גיל מתקדם, ניתוח אובדן משקל או אימון אתלטי, הוספת חלבון מנענע לתזונה מאוזנת היטב גם מגביר את צריכת הקלוריות שעלולה להוביל לעלייה במשקל. כמה שייקים מכילים גם כמות בלתי קבילה של סוכר עבור indivdiuals מסוימים. מצד שני, אדם בריא יכול להשתמש שייק חלבון כתחליף הארוחה מבלי להוסיף קלוריות נוספות.

עודף חלבון הכנסה

אדם צריך לדון הצרכים חלבון שלו עם תזונאי או ספק שירותי בריאות לפני קביעת הצורך חלבון שייקים או תוספי חלבון אחרים. אם האדם כבר צורכת מספיק חלבון דרך מזון, הוספת אחד או יותר חלבון שייקים ליום במשך תקופה ארוכה של זמן עלולה להיות השפעות מזיקות על הגוף. כאשר חלבונים מתפרקים בגוף, הכבד והכליות חייבים לעבוד קשה יותר כדי להפריש מוצרי פסולת, שעלולים לגרום או להחמיר את המחלה באיברים אלה. אם האדם גם מגביל פחמימות, הסיבים וכתוצאה מכך הליקויים תזונתיים עלול לגרום עצירות דלקתיות, ועלול להגביר את הסיכון של סוגים מסוימים של סרטן. מצד שני, אדם עם צריכה מוגברת של חלבון צריך להשתמש חלבון shakes כמו דרכים נוחות כדי לעמוד בדרישות שלו.

עֲלוּת

מחירים קמעונאיים משתנים באופן נרחב בין אבקות חלבון ו-מעורבב מראש חלבון שייקים, ולכן אנשים צריכים לשקול את העלות למנה לפני בחירת מוצר מסוים. באופן כללי, אבקות עלות פחות למנה מאשר שייקים מוכנים לשתייה אבל סך ההוצאות של תוספים – חלב או תחליפי חלב, פירות וטעם, אם בכלל – חייב להיכלל בחישוב. אנשים צריכים גם לשקול את האיכות של המקור חלבון, כמו חלבונים לא שלם עלול לעלות פחות חלבונים מלאים אבל לא מספקים את כל חומצות האמינו החיוניות הדרושות על ידי הגוף. אכילת מזונות עתירי שומן וחלבון עתירי כמו בשר רזה ועוף עשויים לעלות פחות מרכישת מוצרי שייק חלבון.

טַעַם

למרות אבקות חלבון שייקים מוכנים לשתות באים במגוון טעמים, כמו גם בטעמים unflavored, אנשים לעתים קרובות למצוא את זה קשה למצוא מוצר טעים מושך. הטעם של חזה עוף צפוי יחסית, בהתאם להכנת, אבל שוקולד חלבון שייקים שנעשו על ידי יצרנים שונים עשויים לנוע בין נעים כדי undalatable, בהתאם לטעם האישי. למרבה המזל, הוספת פירות טעמים יכול לשפר את הטעם של שייקים חלבון רבים.