היתרונות של צריכת המים

סקירה כללית

אתה צריך לשתות לפחות 8 כוסות המכיל 8 עוז. של מים ביום. אם אתה באקלים חם או לעסוק בפעילות גופנית תצטרך לשתות מספיק מים כדי לפצות על המים הנוספים לאיבוד. כאשר אתה מרגיש צמא, אתה כבר מיובש ואת ההשפעות השליליות החלו להגדיר פנימה לשאת מים איתך ולשתות אותו עם הארוחות בין הארוחות כדי להבטיח לך לצרוך מספיק מים כדי ללקט את היתרונות.

גוף פונקציה

על פי ד”ר Family.org, צריכת המים נדרשת כדי לשמור על כל התאים, רקמות ואיברים מתפקדת כראוי. אתה חייב להישאר hydrated כדי לשמור על חידוש המים אשר אבדו במהלך היום, כך הגוף שלך יכול להיות אספקה ​​קבועה של מים חדשים כדי להמשיך לתפקד.

כאבי ראש

כאבי ראש רבים נגרמים על ידי התייבשות. צריכת מים באופן קבוע תסייע להפחית את הסיכוי לחוות כאבי ראש ומי שתייה יכול לעזור לך להתגבר על כאב ראש כאשר אתה מקבל אחד.

אֵנֶרְגִיָה

מים יכולים לספק לך אנרגיה מחלקה של עייפות. אחד הסימפטומים של התייבשות הוא עייפות, ולכן, צריכת מים באופן קבוע יעזור לך לשמור על רמות האנרגיה שלך.

ירידה במשקל

שתיית מים באופן קבוע יכול לעזור לך לרדת במשקל. אנשים לעתים קרובות לבלבל את רגשותיהם של צמא רעב לאכול מזון כאשר הגוף שלהם באמת צריך מים. שתיית מים כאשר אתה מרגיש רעב ולאחר מכן מחכה 20 דקות לפני אכילת משהו יהיה גם לגרום לך להרגיש כבר לא רעב או תפחית הרעב שלך. זה הפחתת הרעב יגרום לך לאכול פחות וירידה קלוריות עלולה לגרום לירידה במשקל. הקפד לשתות מים עם כל ארוחה ולפני אכילת ארוחה. זה יעזור לך להרגיש מלאים על פחות מזון, אשר יסייע לירידה במשקל.

מים צורכים באופן קבוע מסייע לגוף להיפטר עצמו מזיקים מזיקים ורעלים, הערות HelpGuide.org. מים גורם למערכת שלך לשטוף toxins מהר יותר, כך שיש להם סיכוי מופחת של פגיעה בגוף.

הסרת טוקסין

מים מסייעת לגוף לעכל כראוי מזונות ולשבור את המאכלים שיש לך נצרך כדי ללקט חומרים מזינים בריאים. דיקינג מספיק מים גם עוזר להפחית את הסיכוי לחוות עצירות, כי צריכת המים מסייעת להעביר את המזון דרך המערכת שלך.

עיכול תקין

צריכת המים יכולה לעזור לעור שלך להיראות בריא וצעיר. כדי לשמור על העור בריא ולהפחית את הסיכויים של קמטים בעור יבש וצריכת מים חיונית. הידרציה נכונה מסייעת לעור בריא.

שתיית מים יכולה לקדם שיניים בריאות. צריכת המים מסייעת לנקות את השיניים על ידי שטיפת ושטיפת חלקיקי מזון מהשיניים. כמו כן, שתיית מי ברז המכילים פלואוריד יכולה לסייע בהגנה על השיניים מפני חללים.

עור בריא

שיניים בריאות