התוספים הטובים ביותר לחרדה

סקירה כללית

אנשים אשר נטייה לדאגה מוגזמת וחרדה יש ​​אפשרות לקחת תוספי כדי להירגע את מערכת העצבים המרכזית וליצור תחושה של רוגע. תוספי טיפול בחרדה משמשים בשילוב עם טיפול ואולי תרופות נגד חרדה שנקבעו על ידי רופא או פסיכיאטר. לפני נטילת כל ספקים או תרופות, להתייעץ עם רופא.

GABA (Gamma-Amino Butyric Acid)

GABA (gamma-amino butyric acid) היא חומצת אמינו המסדירה רגישות למוח. מחקרים קליניים מוגבלים לתרופות אשר משפרות את ה- GABA, אך על פי דיווח שפורסם ב -19 בדצמבר 2008 בנושא “BioFactors”, התוסף הפומי של GABA הוכח כגורם להגדלת פעילות גלי אלפא, המתרחשת כאשר אתה נמצא במצב מנוחה מדינה. הדו”ח גם קובע GABA עוזר עם הרפיה, הפחתת מתח, לחץ דם מופחת ריכוז משופר. תוסף טבעי של GABA לא הוכח יש תופעות לוואי.

ולריאן

ולריאן, נלקח מן השורש של הצמח, משמש תרופה ותחילתה פופולריות באירופה במאה ה -17. מבחינה מדעית לא ידוע כיצד פועל ולריאן, אך הוא מגדיל את כמות החומצה הגאמית-אמינו בוטיר (GABA) במוח, אשר טוענת כי היא מקדמת השפעה מרגיעה על חרדה. המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד מסביר שבניגוד למרשם שינה רב ומרדי חרדה, ולריאן יש פחות תופעות לוואי.

מגנזיום

לחץ או חרדה הנגרמים על ידי מתח יכולים לייצר קורטיזול, אשר יכול לרוקן את המגנזיום בגוף.המחברת אדל דייוויס כתב ב “בואו שיהיה ילדים בריאים” כי אפילו מחסור קל גורם רגישות לרעש, עצבנות, עצבנות, דיכאון נפשי, בלבול, רעד, חשש, נדודי שינה, חולשת שרירים ועוויתות בהונות, ברגליים, ברגליים או באצבעות. מגנזיום ספקים הם prescribed על בסיס חוסר של אדם. התייעץ עם רופא, במיוחד אם אתה סובל מבעיות בכליות, כדי ליצור מנה בטוחה ויעילה. מינון גבוה עלול לגרום לשלשולים, ומינונים גבוהים מאוד יכולים להיות רעילים. מזונות עשירים במגנזיום כוללים ירקות ירוקים כגון תרד, שעועית, אפונה, אגוזים, זרעים ודגנים לא מזוקקים.

סִידָן

נטילת סידן בשילוב עם מגנזיום יכול גם להיות מועיל. כאשר סידן מתרוקן, תאי עצב יכולים להיות overactive, אשר עלול לגרום חרדה. תוספי זמינים במגוון של מנות, ועדיף לקבוע את המינון הנכון במיוחד אם אתה לא צורכים מספיק סידן בתזונה. מקורות טבעיים של סידן כוללים מוצרי חלב, ביצים וירקות עליים.

מחקר שנערך באוניברסיטת מרמרה באיסטנבול, טורקיה, מצא כי פעילות גופנית יכולה למנוע חרדה, מתח ומתח בתנאי לחץ, על פי דיווח באתר הספורט ג’ורנל. במהלך התרגיל הגופני הגוף משחרר כימיקלים טובים למוח כגון נוירוטרנסמיטורים ואנדורפינים. בנוסף, תוכנית אימון בעצימות בינונית מועילה למערכת החיסון תוך הורדת רמות של קורטיזול, הורמון מתח. פעילות גופנית גם מגדילה את טמפרטורת הגוף, אשר יש השפעה מרגיעה הכוללת.

אימון גופני