טיפים עבור hacky שק מתחילים

סקירה כללית

השק, או התיק, הוא שקית קטנה של חול או חרוז בגודל של כתום קטן. שחקנים להקפיץ את footbag הנחה של חלקים שונים של כפות הרגליים והברכיים כדי לשמור אותו באוויר ולהעביר אותו לשחקנים אחרים. בעוד פעילות זו היא פופולארית בקמפוסים רבים בבית הספר, היא גם ספורט תחרותי בחלקים רבים של העולם. אם אתה רוצה להתחיל את זה בספורט, לקחת את הזמן כדי לבחור את הציוד הנכון בפועל מיומנויות בסיסיות.

בחר את התיק הנכון

כיסוי חיצוני חומר מילוי המשמש שק שלך hacky יכולה להיות השפעה גדולה על היכולת שלך לשמור על כרית האוויר באוויר. אם אתה מתחיל, לחפש שקיות עשה עם חומר רך כי יהיה לך את השליטה ביותר עם הסכום הנמוך ביותר של מאמץ, מציע העולם Footbag. חפש שקיות מלאות חול, אשר הכי קל כדי לדרוך על הרגל שלך כמו שאתה להתכונן לבעוט או לעבור. אם חול אינו זמין, מקל על שקיות מלא חרוזי פלסטיק. לפני שאתה משחק, לקחת את הזמן כדי לפרוץ השק שלך hacky ולהקל על השימוש. לשטוף בד עם כיסוי בד עדין כמה פעמים כדי לרכך את הבד. ללוש את הכדור לגלגל אותו תחת הרגל שלך כדי להפוך אותו רך וגמיש.

ללבוש את הנעליים הנכונות

על פי איגוד שחקני הכדורגל הבינלאומי, רוד אדידס אדידס הוא הנעל הטובה ביותר למשחק שק, אם כי כמה שחקנים מעדיפים סנדלים פשוטים לשמור על הרגל חשוף. אם אתה לא מוכן להשקיע נעליים חדשות עבור ספורט זה, מקל על נעליים קלים עם סוליות מרופד סמיך. לנעול נעליים כי הם שטוחים יחסית לאורך אזור כף הרגל בצד הנעל, מה שמקל לתפוס ולתפוס את התיק. פתח אל רשת או נעליים גם להקל על ביצוע בעיטות הבוהן ותופס.

עמדה וטכניקה

כאשר אתה לומד לשחק hacky שק, Footestyle Footbag ממליץ לשמור את העיניים על התיק בכל עת. בדרך זו, אתה מוכן לתפוס את התיק אם זה מגיע בדרך שלך. שמור את האנרגיה שלך על הרגליים ואת בפועל יציב נשימה להישאר מרוכז על המשחק. זה גם עוזר להבין כמה כללים בסיסיים של המשחק. לאחר שק hacky שימש, לשמור על הידיים, הידיים והכתפיים מחוץ למשחק. הימנע hogging את התיק, ולעבוד על זה עובר לאחרים במקום לנסות לשמור אותו באוויר. נסו לא להשתמש בברך עובר, כפי שהם קשה לתפוס.

תרגול מיומנויות בסיסיות

רוב hacky שק טריקים דורשים רק ארבע מיומנויות בסיסיות. על ידי תרגול אלה ארבע כישורים לבד, תוכל לבנות אמון, כך שתוכל לשמור על קשר עם שחקנים אחרים. התחל על ידי הקפיץ את התיק מחוץ לקצה הפנימי של הנעל שלך. שמור את התיק מרוכז על כף הרגל, ולעבוד כדי ליצור משטח שטוח עם הצד של הרגל שלך. ברגע שאתה מסוגל להקפיץ את הכדור מעלה ומטה כמה פעמים על כף הרגל, לעבור לקצה החיצוני של הרגל שלך. לאחר מכן, נסה להקפיץ ולתפוס את התיק על בהונות, ולאחר מכן לעבור את הברכיים. הורים אלה מיומנויות בסיסיות על שתי הרגליים כדי לשפר את המשחק שלך לשמור על קשר עם החברים שלך.