כוח & מיזוגים

סקירה כללית

חוזק ומיזוג תוכניות אימון לשחק תפקיד חיוני בפיתוח של ספורטאים בספורט שונים. כוח מובנה ומיזוג אמון נועד לפתח סיבולת שרירים, כוח, כוח, מהירות ו אירובי והתניה אנאירובית עבור הדרישות הספציפיות של הספורט. על ידי שיפור מיומנויות פיזיות אלה באמצעות תוכנית הספורט הספציפי האימון, אתלט מגביר את ביצועי הספורט תוך הפחתת פוטנציאל פציעות.

תקצוב

האימונים המתוכננים נועדו לשפר את החוזק והתנופה הכללית לאורך כל השנה עבור ספורטאים שמשחקים ספורט אחד או שניים, כגון כדורגל או כדורסל. כל שלב של האימון המתוקנן – שנמשך בין שבועיים לשלושה חודשים – מתמקד בקבוצה ספציפית של מיומנויות פיזיות, עם וריאציה של עוצמת האימון, האינטנסיביות, סוג התרגיל והמהירות הכוללת של האימון. לדוגמה, כדורגל כוח ומיזוג אמון יכלול שלב הכנה מינואר עד יוני התמקדות מיומנויות פיזיות היסוד של הגדלת כוח מקסימלי. השלב השני מתרחש בחודשים יוני עד אוגוסט ובונה כוח מקסימלי מהירות של התכווצות באמצעות נפח גבוה, נמוך בעצימות האימון. במהלך העונה, שלב התחרות משמש לשמירה על חוזק ומיזוג.

מחוץ לעונה Workouts

מחוץ לעונה כוח ואימון הם חלק האימונים החשובים ביותר עבור ספורטאים כי הם מכינים את אתלט עבור העונה הקרובה. כדורגל מחוץ לעונה כוח ומיזוג workouts, למשל, יתקיים במהלך הקיץ ובדרך כלל לסובב באמצעות סדרה של ארבעה workouts בשבוע עבור סכום כולל של שישה שבועות. האימונים ביום הראשון וביום השלישי מתמקדים בחוזק הגוף ובכוחו, עם סדרה של squats כולל squats bodyweight, squats הקדמי, curls הרגל ואת העגל מעלה, יחד עם תרגילים פונקציונלי הגוף העליון כגון pushups ואת הספסל לחץ על הספסל. האימון השני והרביעי של השבוע מתמקד בחוזק הגוף העליון עם pullups, תלתלים barbell ו מנקה ומושך.

קרוספיט

CrossFit הוא כוח הליבה ואת אמון אימון המשלב הרמת משקולת, תרגילים bodyweight ורץ לאימון הגוף הכולל. תרגילי הרמת משקולות מתמקדים בתנועות רב-תכליתיות, כגון דדליפט, סקוואט ונגינג, עם תרגילי bodyweight שכיחים המורכבים מדחפים, משיכות, כיפות ושרירי גוף. תרגילי ריצה מבוצעים בדרך כלל באמצעות אינטרוולים – לסירוגין בין מחזורי עבודה ומנוחה. השילוב של תרגילים אלה נועד לשפר את הסיבולת, הכוח והתניה תוך שיפור האתלטיקה הכוללת על ידי שיפור האיזון, התיאום והזריזות.