סוגים של רפידות סניטריים

ספיגות

קניות עבור רפידות סניטריים בחנות כלבו גדולה יכול להיות כמו להרים מחט מתוך ערמת שחת. ישנם עשרות סוגים של חבילות צבעוניות מתפאר בחומרים שונים, ספיגות, צורות וגדלים. זה יכול להיות מאיים, במיוחד עבור אישה צעירה קונה אותם בפעם הראשונה. אם אתה יודע מה אתה מחפש ואת סוג הזרימה יש לך בדרך כלל, החיפוש אחר המוצר המושלם הופך קצת יותר קל.

צורות

הסוג הדק ביותר של כרית סניטריים היא התחתונה התחתונה. תחתונים התחתונים הם מוצרים ספיגה נמוכה נועדו לשמש במהלך תצפית או פעמים של פריקה גבוהה. הבא הם כריות המיועדים זרימת וסת. רפידות אלה מגיעים “מיני, אור, רגיל, מקסי מקסימום סופר, קלאסי, סופר מקסי ארוך, משקל כבד נוסף, כבד, מתון וקל לשימוש”, על פי אתר האינטרנט של הודו ילדים. מה ספיגות אלה מסתכמים הם כמות של נוזלים הם נועדו לקלוט את משך הזמן הם נועדו להיות שחוקים. עובי לא תמיד מצביעים על ספיגה, שכן יש רפידות דקות ודקות במיוחד אשר סופגים כמו כריות עבות יותר. אלה רפידות אולטרה דק להשתמש בחומרים קלים אשר לספוג פעמים רבות את משקלם נוזלי. רפידות לילה נועדו להיות משוחק במהלך השינה, אבל הם משמשים גם על ידי אמהות חדשות ונשים עם זרימות כבדות במיוחד.

חומרים

רוב רפידות סניטריים נועדו עם גיבוי דבק לעומת רפידות חגורות נשים השתמשו בעבר על פי בריאות העשרה. הן שתי צורות בסיסיות. הסוג הראשון של כרית היא רצועת מלבני פשוט כי דבק רירית התחתונים שלך. הסוג השני מוסיף הגנה דליפת צד או כנפיים לצורה הבסיסית. רפידות אלה יש flaps סופג אשר לקפל סביב התחתונים שלך לדבוק מתחת. הנקודה של הדפים האלה היא להציע הגנה צד עבור נשים שזרם שלהם לפעמים גולש בצד של פנקס וכתמים את הבד של תחתונים. כל סוג מציע עודף גדלים להגנה נוספת, במיוחד במהלך פעילויות וספורט.

רפידות נמכר בחנות המכולת שלך הם בדרך כלל פלסטיק או לטקס מוצרים חד פעמיים. החומרים הפנימיים נעים בין כותנה לג’ל סופג. חומר השכבה העליונה שונה מיצרן ליצרן. הסוגים הנפוצים ביותר הם סיבי כותנה פשוטה וחומרים סינתטיים אשר פתילת לחות משם ולהשאיר אותך מרגיש יבש. חומרים סינתטיים של כריות מכילים לטקס, אשר כמה נשים אלרגיות, על פי רופא המשפחה. עבור אלה נשים ונשים המעוניינים טבעי או מוצרים ידידותיים לסביבה, רפידות בד עושים קאמבק. אלה הם בדרך כלל עשוי כותנה או צמר מבוססי בדים יש snap יחד או וו- and- לולאה כנפיים. כמה מותגים בד בד יש ספינות, אשר ניתן להוסיף כדי להגדיל את הקליטה. הם לא משוחק באופן מסורתי עם חגורות, אבל לחקות את גודל וצורה של כריות חד פעמיות.