סטטיסטיקה על אכילה בריאה

סקירה כללית

למרבה הצער עבור האמריקנים, נראה כי אכילה בריאה אינה הסטטוס קוו. ההכרה בכך שיש בעיה חברתית היא הצעד הראשון. ישנם נתונים סטטיסטיים מזעזעים המעידים על כך כל כך הרבה אמריקנים נמצאים בסיכון למחלות הקשורות להשמנה. שינוי הרגלי האכילה של החברה שלנו יכול להיעשות צעד אחד בכל פעם.

דגנים מלאים

מומלץ לעשות לפחות מחצית הדגן שלנו דגנים מלאים, עם זאת, הנתונים הסטטיסטיים על פי המועצה כל ניצני מראים כי האמריקאים הם עדיין לא אוכלים מספיק דגנים מלאים. למרבה הצער, רק 11 אחוזים של דגנים האמריקנים לאכול הם דגנים מלאים. אתה יכול להגדיל את צריכת הדגן כולו שלך על ידי שינוי כמה מוצרי מזון נפוצים בבית. במקום אורז לבן, נסה אורז חום מלא. במקום לחם לבן, יש לחם מחיטה מלאה. Recreate מתכונים ישנים על ידי מנסה דגנים מלאים כי מעולם לא ניסית, כמו קינואה.

פירות וירקות

לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, רוב האמריקאים נופלים מהכמות היומית המומלצת של פירות וירקות. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, 32.5% מהמבוגרים אכלו פירות פעמיים או יותר ביום, ו -26.3% צרכו ירקות שלוש פעמים או יותר ביום ב -2009. למבוגרים יש שניים עד ארבעה מנות פירות ושלוש עד חמש מנות של ירקות ביום. אתה יכול להגדיל את הצריכה שלך על ידי וודא כי ירקות הם רק יותר צלחת בצד על צלחת הארוחה שלך, שיש פירות שלמים כמו חטיפים וקינוחים ולוודא כי הפרי הוא חלק מארוחת הבוקר שלך.

סוכרת

על פי Healthfinder.gov, זה אפשרי כי שליש של מבוגרים אמריקאים יהיו סוכרת עד 2050. סוכרת יש השפעה מדהימה על עלויות הבריאות ועל איכות החיים של מבוגרים ומשפחות שנפגעו והוא יכול לגרום לסיבוכים כי יש גם רפואי גבוה עלויות חיי אדם. סוכרת היא תורשתית, אולם סוכרת מסוג 2 יכולה להיות תוצאה של הרגלי אכילה גרועים והשמנת יתר. למד כיצד למנוע סוכרת. שוחח עם הרופא על הסיכונים שלך, ותרגל הרגלי אכילה בריאים.

עלות השמנה

האמריקאים משלמים על השמנת יתר. לדברי המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן, הוצאות רפואיות הקשורות להשמנת יתר היוו 9.1% מסך ההוצאה הרפואית בארה”ב ב -1998, ועשויות להגיע ל -78.5 מיליארד דולר. עלויות אלה חשבון עבור מחלות ומוות הקשורים להשמנה. קבל הפיזי השנתי שלך עם הרופא שלך לדון במשקל שלך, מטרות משקל ואיך לרדת במשקל, אם אתה צריך.