את האופניים הטובים ביותר מתחילים טריאתלון

סקירה כללית

ההחלטה להתחרות ב טריאתלון הראשון שלך הוא מרגש. כדי להתאמן כראוי להתחרות טריאתלון, תצטרך ציוד לשחייה, רכיבה על אופניים ורצה. חלק האופניים של הטריאתלון דורש את הציוד היקר ביותר ואת מבחר עצום של אופניים טריאתלון יכול להיות מכריע. האופניים הטובים ביותר מתחילים טריאתלון יש מסגרת אווירודינמית, קל משקל ורכיבים איכותיים במחיר סביר.

טורלי טוקאטה

כמה טריאתלטים מתחילים פשוט להמיר אופני כביש לתוך אופניים טריאתלון על ידי הוספת כמה אביזרים. אחרים יבחר אופניים טריאתלון שיכול לשמש גם עבור כל יום בילוי. לדברי Smart מחזורים, את הטוב ביותר סביב אופניים עבור טריאתלטים מתחילים הוא טוקאטה Torelli. מסגרת טוקאטה היא קל משקל, במשקל רק 18 פאונד – ומספק נסיעה יעילה ונוחה. זמין ב 16 גדלים שונים, יש טוקאטה לכל סוג גוף. בחר את האופניים המתאימים לגודל הגוף שלך כדי למקסם את העברת הכוח במהלך הטריאתלון.

טראק Equinox 7

הטרק מוכר כמובילה בתחום רכיבת האופניים, וה- Equinox 7 הוא אחד הקונים הטובים ביותר לאופני טריאתלון מתחילים. 9-מהירות כונן הרכבת נותן לך צדדיות ואת היכולת לבחור הילוכים שונים על בסיס מסלול רכיבה. ברים צינורות Aero להגדיל את האווירודינמיקה של האופניים, מה שהופך אותו קל יותר לשמור על במהירויות העליון במהלך הטריאתלון. Equinox 7 מגיע גם מצויד Bontrager Eros גלגלים, אשר עוד לשפר את הערך הכולל של האופניים ואת יכולת הביצועים.

סרוולו P2K

אופני Cervelo מיועדים לביצועים גבוהים, אך מתחילים יכולים ליהנות גם מטכנולוגיית Cervelo. Tri Gear Review ממליץ על ה- P2K Ultegra 10 עבור טריאתלט מתחיל המתחיל לרכוב על Cervelo. אתה יכול לשנות את זווית המושב על ידי היפוך עמדת המושב כדי למקסם מיקום ואווירודינמיקה. את מסגרות aero עשוי Smartwall 2 צינורות מספק נסיעה נוקשה ונוח. תכונות אחרות כוללות חיתוך גלגל האחורי ניתוב כבל פנימי חלקלק.