את ההשפעות של ההזדקנות על העור & טונוס שרירים

סקירה כללית

ההזדקנות היא תהליך טבעי המשפיע על כל המערכות העיקריות של הגוף שלך ככל שאתה מתבגר. כמה מערכות הגוף מושפעות על ידי שינויים הקשורים לגיל נורמלי הם הלב שלך, מערכת השתן, מערכת חושית, המוח מערכת העצבים, העצמות, המפרקים, השרירים והעור. על פי “Lippincott מדריך סיעוד בפועל”, גיל הקשורים שינויים להתרחש בזמנים שונים עבור אנשים שונים. סימנים מסוימים קשורים עם הזדקנות העור והשרירים.

מלנין וגיל

כתמי גיל הם כתמים חומים, אפורים או שחורים המתפתחים על העור. הם נקראים גם כתמי כבד וחומץ סולרי. חשיפה ממושכת לאור השמש על פני תקופה של שנים יכולה לגרום כתמי גיל. הם נגרמים גם על ידי הזדקנות. ההזדקנות או ההזדקנות מגדילה את כמות המלנין – צבע הפקת הפיגמנט בעור שלך – בגוף שלך, שמוביל להתפתחות נקודות גיל.

בעיות ברוסינג

כפי שאתה גיל, העור שלך חבורות בקלות רבה יותר. זה קורה כי כל שלוש שכבות של העור שלך, העור שלך, דרמיס ורקמות תת עוריות – לקבל דק ככל שאתה גיל, וזה גורם לעור שביר. על פי קליבלנד קליניק, כלי הדם שלך נוטים יותר לפציעה כי הם מאבדים הגנה על השכבות השונות של העור שלך מספק.

תחילת קמטים

הזדקנות מקטין את הייצור של קולגן – חלבון שנותן לעור את כוחו – בעור. זה גם מקטין את האפקטיביות של חלבון העור השני שנקרא elastin המסייע העור למתוח ו להצמיד בחזרה לתפקיד הקודם שלה. ירידה בשני חלבונים אלה בשל ההזדקנות מובילה להתפתחות קמטים בעור.

עור יבש

העור שלך נעשה יבש ככל שאתה גיל יכול להוביל עור מגורה, מגושם. הסיבה לכך היא שיש ירידה במספר בלוטות הפקת הנפט בעור. הימנע משימוש בסבונים באופן מופרז ויישומי ישיר של טמפרטורות חמות או קרות לעור שלך כאשר הם מקדמים יובש בעור. לשתות כמות מספקת של מים מדי יום כדי לסייע במאבק בבעיה זו.

עם הגיל, השרירים מתחילים להתכווץ. למרות אובדן מסת שריר הוא חלק טבעי של ההזדקנות, הוא מואץ על ידי חוסר פעילות גופנית. כמה השפעות של מסת שריר ירד הם חוסר יכולת לאחוז דברים כמו חזק כמו שאתה רגיל עייפות כתוצאה של שרירי הלב שלך להיות מסוגל לשאוב דם מספיק דרך החוצה את הגוף שלך.

הזדקנות השרירים מתכווץ שלך