את הטוב ביותר 100m Sprint spikes

סקירה כללית

מהירות היא על הכללת כוח לתוך האדמה תוך רצים. כדי להיות בקיאים, אתה חייב להיות בעל יכולת, מכניקה נכונה, זוג טוב של קפיצים sprinting. קוצים ספרינט להשתנות לפי מחיר, עיצוב, משקל, ונוקשות בצלחת ספייק. דגמים שונים של דוקרנים יעבוד טוב יותר עבור אנשים מסוימים וסגנונות פועל.

צלחת ספייק נוקשה

קוצים sprinting מסוימים תהיה צלחת ספייק נוקשה על החלק התחתון של הנעל. זהו האזור שממנו הקוצים יושבים על קשת הנעל. בגלל הנוקשות של אזור זה של הנעל, אתה תהיה ממוקם טוב יותר על בהונות שלך, שבו אתה רוצה להכות את הקרקע כאשר אתה ספרינט. Adidas Demolisher ואת אדידס Powersprint 2 הן דוגמאות של סוג זה של נעליים. אדידס אומר כי הנעל בפרט הוא קל, הוא שוקל 7.2 גרם ו כבר משוחק על ידי טייסון גיי, בעל התקליט האמריקאי ב 100 מטר.

צלחת ספייק גמישה

יש גם קוצים המציעים תחושה גמישה יותר לצלחת ספייק. זה סוג של ספייק ייתן לך להרגיש רגוע יותר תוך כדי ריצה. קוצים אלה גם מאפשרים לך למקם את עצמך במצב אופטימלי sprinting על בהונות, אבל הם לא יהיו נוקשים. נייקי עושה נעל שמתאים לתיאור הזה שנקרא JA זום. נעל זו שוקלת מעט פחות מנעל אדידס ב -6.6 גרם ונבחנה על ידי ועוצבה עבור כמה מהספרינטרס המהירים בעולם, אומר האתר של נייקי. נייקי נוטה להיות יקר יותר אדידס אבל שניהם עושים נעליים טובות.

פירמידות קוצים

ככל הקוצים בפועל כי הם מהודקים על צלחת ספייק של הנעל, יש מגוון של אלה גם כן. בהתאם לפני השטח של המסלול, סוגים מסוימים של דוקרנים אסורים. אחד הנפוצים ביותר ואת סוגי התפקוד ביותר של קוצים הם ¼ אינץ ‘פירמידה קוצים. הם נקראים כך משום שהם מעוצבים כמו פירמידה. קוצים אלה יתאימו למרבית הדגמים של הנעליים ויציעו משיכה טובה ופונקציונליות.