את היתרונות של עקיצות סרפד

סקירה כללית

סרפד צרד נמצאים בכל רחבי העולם בכל מקום שבו יש אקלים ממוזג. השורשים והעלים של הצמח משמשים תרופה, אם כי המטרות עבור כל יכול להשתנות. זה זמין כמוסות, תמיסות, ואפילו כמו תה. למרות שזה נחשב בדרך כלל בטוח, באמצעות כל צמח עלול לגרום לתגובה אלרגית אצל אנשים מסוימים. בדוק עם הרופא המטפל שלך לפני הוספת צרות סרפד לתוכנית הבריאות שלך.

אלרגיות

עלה של הצמח סרפד עקצוץ שימש לטיפול במגוון של אלרגיות. תאי “T”, השולטים בתאי החיסון הגורמים לאלרגיות, מיוצרים בכמויות גדולות יותר כאשר משתמשים במינונים נמוכים של תמצית שורש צורבת. מחקרים שנערכו על ידי המכללה הלאומית לרפואה נטורופתית בפורטלנד, אורגון, אשר חשפו את השימוש סרפד עקצוץ להיות יעיל יותר בטיפול בנזלת אלרגית מאשר פלסבו. ההשפעות האנטי דלקתיות של צמח זה עשויות להיות אחראיות ליכולתו להקל על אלרגיות. אנשים עם רגישויות למזון עשויים למצוא הקלה מסוימת מתגובות אלרגיות אם סרפד צורב נלקח לפני הארוחות.

דַלֶקֶת פּרָקִים

תכונות אנטי דלקתיות של עשב סרפד עשב גם לעשות את זה מאוד מועיל בהקלה על הכאב והנפיחות המלווים דלקת מפרקים שגרונית. פעולות של היסטמין הם הפריעו עם השימוש של צמח זה, על פי ד”ר אלן פיינגולד. שימוש בסרפד צורב עשוי להפחית את הצורך בתרופות נוגדות דלקת לא סטרואידים. העשב עשוי להילקח בשילוב עם תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידליות (NSAIDS), מה שמאפשר מינון נמוך יותר של תרופות להיות נצרך. זה עשוי לספק הקלה יעילה בכאב, תוך צמצום הסיכוי לתופעות לוואי משימוש ארוך טווח בסמים.

לִיבִּידוֹ

סרפד עקצוץ עשוי לעזור במקרים של ירידה בכושר המיני בשל יכולתו לשמור על טסטוסטרון פעיל. הליגנים המצויים בעשב עשויים גם הם לקיים אינטראקציה עם גלובולינים של הורמון המין, או SHBG, כדי למנוע את הסרת הטסטוסטרון מהמחזור. שימוש בסרפד צורב כממריץ ליבידו מועדיף לעיתים קרובות על פני טיפולים רבים אחרים, משום שהוא אינו תורם להיפרטרופיה שפירה של הערמונית.

בריאות הערמונית

באמצעות צמח זה עשוי להאט את קצב שבו תאים לחלק את בלוטת הערמונית. אתרי קולטן על בלוטת, אשר בדרך כלל מקבלים הורמוני גדילה, נחסמים על ידי כמה תרכובות בסרפד צורב כפי שהם נקשרים קולטנים אלה. הגידול התאים הערמונית גם מסתמך על אנזימים ספציפיים. תרכובות של עשבי תיבול עלול להפריע אנזימים אלה כדי להאט חלוקה התא. במצבים כגון היפרטרופיה שפירה של הערמונית, זרימת שתן היא לעתים קרובות קשה עקב לחץ על השופכה. כאשר הגידול והתאים של התאים מצטמצמים בערמונית, לחץ זה מצטמצם, ובכך מאפשר זרימת שתן קלה יותר.