את היתרונות של תפוח, גזר & מיץ סלרי

סקירה כללית

פיצוץ של יתרונות בריאותיים מתרחשת כאשר תפוחים, גזר סלרי משולבים. הסיבה לכך היא המערכת החיסונית להיות מוגברת על ידי צבא של נוגדי חמצון כי להצית חזקים יותר יכולות הלחימה והגנה הסלולר של מערכות הגוף. כדי לגייס את הגמול הקולקטיבי של תפוח, גזר סלרי, להסיר את זרעי התפוח לקצוץ את פירות וירקות לפני מיזוג עם 8 אונקיות של המים האהובים עליך. מיץ וכתוצאה מכך יהיה מתקתק ארצי זה attuned לבריאות שלך כמו שאתה.

מחלה מונעת

מחלת לב כלילית, שבץ וסרטן נקשרו כולם ליקויים של ויטמין C המצוי בתפוחים, על פי מכון לינוס פאולינג. זאת בשל היכולת של ויטמין C כדי להגן על חלבונים, שומנים ופחמימות מן ההשפעות המזיקות של רעלים ומזהמים סביבתיים. ויטמין C למצוא תפוחים בסופו של דבר מגן על מידע גנטי של DNA ו- RNA, מערכת התחבורה של חומר גנטי בתאים. נפח גבוה של נוגדי חמצון בוויטמין C נותן המומנטום כדי התחדשות של יכולות הלחימה מחלות של נוגדי חמצון אחרים, כולל ויטמין E.

ויטמין

אפל, גזר ומיץ סלרי יכול לתרום לבריאות הכללית של העיניים, העור ואת רקמות הגוף עקב שפע של ויטמין A. באמצעות ויטמין A, העיניים להגיע היכולת האופטימלית שלהם חזון והם מסוגלים להסתגל תאורה נמוכה באמצעות רטינול , המרכיב העיקרי בפיגמנטציה רשתית. על פי המכונים הלאומיים לבריאות, נוגדי החמצון ביתא קרוטן נמצא ויטמין A מגן מפני מחלות ניווניות על ידי מחסה את הגוף מפני נזק הסלולר.

בריאות העצם

המאמצים המשולבים של סלרי וגזר מציעים גישה מוגדלת לבריאות העצם. “הרפואה הטבעית Journal” אומר כי כמויות מספיקות של ויטמין K הוכחו כדי להגדיל את הסיכון לשברים בירך אצל גברים קשישים ונשים. מחקר דומה שנערך על ידי מחקר בריאות אחיות ופורסם ב “American Journal of Clinical Nutrition” מצא כי נשים בגילאי 38 עד 63 עשויות להפחית את הסיכון לשברים בירך ב -45% על ידי צריכת תזונה מוגברת של ויטמין ק.