את השימושים של שמן olba

סקירה כללית

שמן של Olba הוא שילוב של מנטה, אקליפטוס, cajeput, wintergreen, ג ‘וניפר ברי ושמן שמנים אתריים. למרות שלא תמצאו מחקר מדעי נרחב על יעילותו של שמן אולבה בפרט, העובדה כי דו”ח של המכון הלאומי לסרטן אומר שמנים אתריים שונים יכולים להיות מרגיעים, אנרגטי, חיסון- boosting ו אנטיבקטריאלי ההשפעות משפיע על אמינות רבים של שימו הציע oil Olba.

לְעַסוֹת

שמנים אתריים מרוכזים מאוד, קצת עובר דרך ארוכה. החל רק אחד או שניים טיפות של שמן Olba ישירות לראש שלך, רגליים או כל כאב אחר, עייף או מתוח חלקי הגוף. עיסוי בשמן, ו הקפד לשמור את השמן ואת הידיים שלך מן העיניים.

לִדחוֹס

שמן חיוני לדחוס מאפשר את השמנים לחדור את העור ללא מאמץ של עיסוי. לדברי פן הרב החברה, דחיסה חמה מרגיע כאבים, בעוד דחיסה מגניב להחיל על המצח יש השפעה מרעננת. כדי לבצע דחיסה, מוסיפים 10 עד 20 טיפות שמן של אולבה לקערה של מים, סופגים בד בתערובת השמן, סוחטים עודפי נוזלים ומניחים את הבד במקום כלשהו על הגוף מלבד על העיניים.

לְהַשְׁרוֹת

לקבלת מרגיע footbath, לדלל 25 עד 50 טיפות של Olba’s שמן של דיספן ו להשרות את הרגליים בתערובת במשך 10 עד 15 דקות. אתה יכול גם לטבול בדיאטה מדוללת מאוד של אולבה שמן, להתחיל עם 50 טיפות של שמן Olba באמבטיה, ולהגדיל לאט עד הריכוז מתאים העדפה אישית שלך.

פתח מעברי נשימה

אוליבה של עוצמה שמנים אתריים עשויים לעזור לפתוח מחניק האף. מוסיפים 20 טיפות שמן של אולבה לקערה של מים חמים, ואז נשענים מעל הקערה ומניחים מגבת על הראש והכתפיים כדי לסייע בהכלת האדים. שמור את העיניים עצומות כפי שאתה מבלה 5 עד 10 דקות שאיפת האדים. אתה יכול גם לשים כמה טיפות בקערה של מים מהביל ולהשאיר אותו ליד המיטה שלך, כך האדים יכולים לחדור את האוויר לילה.

לקבלת יישום דיסקרטי בדרכים, מפזרים כמה טיפות של אולבה על רקמה ותוחבים אותה בשרוול או על ממחטה שיושבת בכיס. כאשר אתה צריך מהר לאסוף אותי למעלה, לשלוף את הרקמה או מטפחת ויש להם ריח מהירה של שמנים ממריצים. אתה יכול להשיג אפקט דומה בלילה על ידי פיזור של 5 עד 10 טיפות שמן של Olba על ממחטה ותוחב אותו לתוך הציפית שלך.

על הסינוס