טיפולי הפנים הטובים ביותר

תמונות

מספר עצום של טיפולי פנים צמחו במאה ה -21 הטוענים לטפל בכל דבר, החל באקנה ועד עור שרוע. חלקם מועילים, אחרים הם פשוט בזבוז זמן וכסף. טיפולי הפנים הטובים ביותר ישתנו בהתאם לצרכים האישיים, אבל רוב המעסיקים חיתוך קצה הטכנולוגיה לעזור לשפר את המראה של עור הפנים.

Microdermabrasion

על פי אתר דרמטולוגיה קוסמטית, DermaNetwork.org, הטיפול הטוב ביותר עבור קווים עדינים, קמטים, עור אדום מתמשך, כתמי שמש, צלקות אקנה, נקבוביות גדולות ופגמים אחרים הוא הליך שנקרא photorejuvenation. הוא משתמש אינטנסיבי פעמו אור, או IPL, כדי לספק אור לתאים עמוקים, משאיר את תאי השטח ניזוק. שלא כמו dermabrasion, אין כמעט זמן התאוששות ואין כימיקלים נדרשים. גרסאות שונות של IPL מכוונות לתופעות עור שונות והאפקט התרמי מסייע להגביר את ייצור הקולגן, וכתוצאה מכך פחות קמטים: רופא עור חייב לבצע את התהליך, אשר עשוי לדרוש טיפולים חוזרים ונשנים.

פילינג כימי

על פי KidsHealth.org, אחד הטיפול פנים הטוב ביותר עבור צלקות אקנה הוא microdermabrasion. Microdermabrasion הוא טיפול פנים שניתן להשיג בפרק זמן קצר יחסית – סיבה אחת היא מכונה לעתים קרובות “טיפול קמטים בזמן ארוחת הצהריים.” בעזרת גבישים זעירים וחוצץ בפנים, טכנאי מסיר בעדינות את השכבה העליונה של תאי העור המתים מהפנים, חושף תאים רכים יותר, חלקים יותר, שמנים יותר מתחת. Microdermabrasion משמש לעתים קרובות כדי לסייע לחסל כהה, נקודות גיל וצלקות אקנה. לדברי MayoClinic.com, microdermabrasion הוא אחד הטיפולים הטובים ביותר עבור פנים להחליק קמטים. עם זאת, בעוד טיפול אחד הוא מועיל לחשיפת העור רך יותר חיסול תאים גסים, מתים, כמה טיפולים עשויים להיות נחוצים כדי למנוע נקודות עקשניות יותר. Microdermabrasion יכול להיות מנוהל על ידי אסתטית מאומן או ערכת בית מתון יותר ניתן לרכוש קמעונאים ארצית.

רטינואידים

בדומה microdermabrasion, פילינג כימי להסיר את השכבה העליונה של העור באמצעות פתרון כימי ביעילות לשרוף את פני השטח המתים של הפנים. פילינג כימי יכול לעזור להפחית את סימני ההזדקנות, להפחית פיגמנט לא אחיד לחסל הצטלקות פני השטח. קליפות כימיות לבוא באור, בינוני ועמוק, והם מנוהלים לעתים קרובות על ידי רופא או קלינאי מאומן. KidsHealth.org ממליץ קליפות כימי כאחת הדרכים הטובות ביותר כדי למנוע צלקות אקנה MayoClinic.com קובע כי קליפות כימיות הם אחד הטובים ביותר דרכים לחסל קמטים בעור כתמים.

על פי MayoClinic.com ו – Watch Watch, אתר האינטרנט של המו”לים של “New England Journal of Medicine”, רטינואידים מוחלטים באופן מקומי – נגזרות של ויטמין A – הם אחד הטיפולים הטובים ביותר לשיפור הפנים של המרקם קווים עדינים של עור photodamaged. הם זולים, ניתן להשיג ללא מרשם, אינם דורשים מאומן מקצועי לנהל את התוצאות הוכחו באופן זמני הפוך סימני ההזדקנות. קרמי רטינול מתון ניתן לרכוש מעל הדלפק בעוד ריכוזים חזקים חייב להיות שנקבע על ידי רופא עור.