טיפים עבור סלעי סלעים

סקירה כללית

דיג בקלה סלע, ​​או סלעי דגים כפי שהם מכנים בדרך כלל, הוא תשוקה לאנשים בכל רחבי הארץ, אבל במיוחד במקומות כמו מרכז קליפורניה ואת צפון מערב האוקיינוס ​​השקט, שם בקלה סלע נמצא בעיקר. על מנת לקבל הצלחה בסלע סלעי סלע, ​​אתה צריך לדעת את האזורים הנכונים לדוג, יש את הציוד הנכון כנראה קצת מזל.

מיקום ותזמון

רוק בקלה לקבל את שמם מן המחוז הטבעי שלהם – הסלעים היושבים בחלק התחתון של מים מלוחים גופים של מים כמו האוקיינוס. הם נוטים להישאר באותו מקום למטרות מזון ורבייה, כך להשתמש מאתר דגים אלקטרוניים GPS כדי לסמן נקודה עם בקלה סלע בשפע פעם שמצאת אותו. סוגים שונים של סלעי סלע מתקבצים בסביבות שונות. גראד בקלה, למשל, כמו מיקום רדוד יותר עם אצות, בעוד בקלה סלעים vermillion לשחות במים עמוקים ולקבל גדול יותר בגודל עמוק במים. כמה סלעי סלעי סלעים נעים בהתאם לעונת ההשרצה שלהם, אשר נוטה להיות בסוף האחרון של הקיץ, כך שאם אוגוסט שלה אתה מתקשה למצוא אותם, לעבור מים רדודים קצת יותר שבו הם צפויים יותר כדי לבזבז עונת הרבייה.

פְּתָיוֹן

אחד המפתחות לתפוס כל סוג של דגים היא באמצעות הפיתיון הנכון. עבור סלעי סלע, ​​רק כל תולעת על כל וו לא יעשה. בגלל סלע רוק לבלות את רוב זמנם על הרצפה של האוקיינוס ​​בסדקים ו סדקים של סלעים, jigs הם יעילים מאוד למשוך אותם בגלל תנועות משונן, מהיר שלהם. השתמש jig כי יש הרבה פעולה – או במילים אחרות, נע מעלה ומטה במהירות עם הרבה תנועה – מאז האור על קרקעית האוקיינוס ​​יכול להיות נמוך יותר סלע הסלע נמשכים תנועות מהירות. אם אתה מעדיף להשתמש בפיתיון חי, אנשובי הם חלק מהאוכל האהוב על בקלה סלע, ​​אבל הקפד לצרף משקל לסוף הקו שלך לתת את הפיתיון כמה לשקוע ולעזור עם התנועה.

תנאים

בגלל סלע רוק כמו להישאר באותו מיקום, מזג אוויר ותנאים אחרים יכולים לשחק גורם גדול שיש הצלחה לתפוס אותם. ביום סוער, הסירה שלך יכולה להיות בעיה להישאר באותו מקום, אשר יקשה על פיתיון הפיתיון שלך למשוך את הדג. השתמש במכשיר כמו גרב נסחף, אשר מייחס את סוף הסירה ומעשים כמו סוג של מצנח כדי לשמור על הסירה שלך נסחף יותר מדי במקרה של הרוח או הנוכחי.