תסמינים המעי הגס שלך צריך לנקות

סקירה כללית

רעילות של המעי הגס חסום יכול לגרום למגוון רחב של בעיות בריאות. Healthyjourney.org מייעץ כי עומס רעילים מתיש כמעט כל פונקציה מערכתית, שמירה על הגוף מפני הפעלה אופטימלית שלו. שילוב של בעיות יכול להיות כי המעי הגס שלך צריך לנקות, אבל אם אתה חווה תסמיני המעי הגס, בקר את הרופא מיד.

עצירות

חוסר יכולת לצנוח יכול להצביע על עצירות. Innerself.com מייעץ כי נושאים מודרניים כגון דיאטה רע, מתח, סמים, כימיקלים וחומרים רעילים אחרים לגרום המעי הגס לנסות ולהגן על עצמה על ידי ייצור יותר ריר. ריר זה נקשר עם בוצה מן מזונות מעובדים, כגון קמח לבן, ובסופו של דבר בונה על קירות המעיים, אשר מצמצם את החלל זמין לדחוף את החומר צואה החוצה. המכונה המעי הגס מושפע, זה יכול להיות שיאו של שנים של התעללות המעי הגס. ניקוי המעי הגס טוב יכול לעזור לשטוף את החומר החיצוני, ולעזור לשחזר מספיק מקום עבור החומר צואה להיות יעיל חיסל.

אכזבה

כאבים נפוצים כוללים כאבי ראש, כאבי גב וכאבי סיאטי, אלה עשויים להיות תוצאה של המעי הגס מושפע אומר האגודה ורשם של קולון Hydrotherapists. פטריית קנדידה, אשר קשורה בדרך כלל עם בעיות המעי הגס, היא לעתים קרובות הגורם השורש של כאבים אלה.

עייפות

רעלים משאריות שארית המעי הגס שלך עובר דרך הדם דרך מערכת הלימפה לכל חלקי הגוף, גורם לך להרגיש חלש. רמות חסינות שלך מופחתים כמו שמרים מערכתית טפילים הפיק עלוקה הגוף & של חומרים מזינים. Buzzle.com מציין כי המעי הגס אינו מיועד להיות טנק מחזיק עבור רעלים וחומר צואה. אחסון זה הולך יד ביד עם עייפות.

אתה מסריח

ריח רע מהפה, ריח הגוף ואת הבטן גז כל להתרחש כאשר המעי הגס משחרר גז רעיל לתוך הגוף. Ultimate-digestive-enzymes.com אומר כי קלקול קבה נפיחות של הבטן יכולה לקרות כאשר שמרים תסיסה את המזונות במעיים, הפקת גז. זה עלול להוביל דלקת הקבה, אשר כאשר בטנה של הבטן הופך מודלק. דלקת הקבה גורמת הן כאב וגזים.

Natural-acne-solution.com מדווח כי נקודתיים סתומים הוא מוכר טנק ספיגה גודש שמפיץ רעל בכל הגוף. העור שלך צריך לנשום, וכאשר toxins הם המכריע את הנקבוביות, הוא אינו מסוגל לעשות את זה. ניקוי נקודתיים מושך את התקע על הטנק ספיגה ומקרצף אותו נקי.

אקנה